Skocz do zawartości

Witaj na

MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

Instrukcja Miecza Np. Dwuręcznego

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
5 odpowiedzi na ten temat

lukas70

lukas70

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 69 postów
Z tego co się domyślam został ten przedmiot stworzony aby np. ninja mogła mieć broń dwuręczną. Czy jest możliwość żeby to działało tak jak to opisałem? Jeśli ktoś by umiał to zrobić prosił bym o tutka. Daje +. Jeśli w tym chodziło o coś innego proszę napisać po co ten przedmiot.
@DOWN
No ale jeśli takie coś istnieje to czemu tego nie wykorzysta, można by było się chociaż pośmiać xD.
@EDIT
THX za wyjaśnienie. Leci plusik. Wreszcie się dowiedziałem po co to miało być. Nawet lepsze od tego co sądziłem (woj z sztyletami xD).
I to by było na tyle.

Spopi

Spopi

Bywalec MPC II

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 680 postów
Ciekawe jest te wytwarzanie broni.
Zawsze można napisać takiego questa.
Oczywiście tworzenie broni wyglądało by jak rozmowa, ale zawsze coś nowego.
Dodany obrazek

narcredzik

narcredzik

Bywalec MPC

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 576 postów
Dokladnie tak, jak mówi PanZaglady.

Nawiasem mówiąc, Ninja to postać działająca w ukryciu, szybko i zabójczo. Jeśli miała by w swoich małych rękach np. topór, zanim by kogoś ubiła..

Szkoda że ANGMANETE już w tym nie siedzi.. może by to zrobił.. on ma talent..
Dodany obrazekDodany obrazekDodany obrazekDodany obrazekDodany obrazekDodany obrazek
1 post ■ | 50 ■ | 100 ■ | 150 ■ | 200 ■ | 250 ■ | 300 ■ | 350 ■ 400 ■ | 450 ■ | 500 ■ | 550 ■ |                          ETAP 1 UKOŃCZONY
600 p. □ | 650 □ | 700 □ | 750 □ | 800 □ | 850 □ | 900 □ | 950 □ 1000 □ | 1050 □ | 1100 □ | 1150 □ |

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników