Przypominamy, że po aktualizacji nie ma już podziału na login i nazwę wyświetlaną, do logowania używać należy nazwy wyświetlanej (nick) lub adres e-mail przypisany do konta użytkownika.

Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej!

Uwaga! Przypominamy, że wraz z aktualizacją forum do zalogowania służy nick Twojego konta. Nowa wersja silnika forum nie korzysta z podziału na login i nazwę użytkownika. 
Twój nick jest loginem, alternatywnie można logować się używając adres e-mail przypisanego do konta.
Za utrudnienia przepraszamy. W razie problemów prosimy o kontakt na [email protected] lub poprzez fanpage forum.

patricok

Palla by Palavia - PixelBotPalladium.

141 postów w tym temacie

pokazuje sie ze musi odpocząć ale moim zdaniem jak za darmo takie cos to magia a w premium nie ma przerw...ja od wczoraj zrobilem 500 energii...

ziomek a moglbys podać mi tego twojego bota ? Sorki za ortografie pisze z fona. Edytowano przez DelmaN

dobra ja tam wole swojego bota który narazie nie wali alien ale zbiera szybciej paldium od tego 

jak podaje gmaila to wyskakuje this program has been interupted by a fatal com error

a ja mam problem z :   wszystko co do maila podaje kopiuje kod wklejam i ZERO reakci prosi o dalszy kod wogole sie nie wlacza :)   kiedys mialem pixela fajnego ale przez pomylke skasowalem tamten to zbieral jak open 

Autor tematu Napisano · Zgłoś post

dlatego jest wersja trial na 10dni, mozna troche pozbierać bez przerw

@ topic

w pierwszym poście dodany download nowej wersji do nowego UI 

jak nie spróbujesz to nie będziemy wiedzieli 

na win7 dziala super ale nie dziala na xp'ku :( a szkoda bo ja jestem zazwyczaj na kompie z xp'kiem

Edytowano przez mricht

Gdy próbuje włączyć wyskakuje program został zamknięty, nie chce się uruchomić ( Mam win7).

Mam parę pytań, jeśli dziś pierwszy raz użyje tego bota to męczy się? czy przez 10 dni jest wszystko ok?     mam 2 hangary, naprawi mi statek?   czy po sprzedaniu pall wróci do zbierania? 

Co do pixel botów, to są świetne, -ziomek- jeśli ten twój cały bot naprawde był by taki dobry jak piszesz , to do tego tematu nawet byś nie zajrzał

nie powinien się męczyć jeśli włączysz tą wersję  bez 'free' w nazwie

statek naprawia jesli masz 3 hangary i wersję premium, przy dwóch hangarach sprzedaje tylko palladium, powinien wrócić do zbierania po sprzedaniu

1. czy do golca musze miec tytul ? i jak nie mam kolka ani nic to bedzie chodzic

Widzialem wiele postow o tym ze wyskakuje okienko w ktorym trzeba pogad gmaila ale zadnej konkretnej odpowiedzi wiec moze ktos podpowie co zrobic jak wyskakuje mi okienko z napisem  this program has been interupted by a fatal com error  nie wiem co robic pomoze ktos ??

ej ej ej

ja myślałem, że ta notka o tym, że jest niewykrywalny to ściema

niech ktoś kto używa tego bez zarzutu przez 2tyg sie wypowie, żadnych problemów nie macie z wykrywalnością ?

boje sie bana, a konto mam dobre, szkoda byłoby 5,5 tys godzin gry zaprzepaścić poprzez 1 niewypał z botem, którego mi wykryją na drugi dzień

podobno są teraz niezłe zabezpieczenia BP przed botami, które są wykrywalne natychmiast, a na konta perm, więc ?

Czy ten bot rzeczywiście jest NIEWYKRYWALNY i w 100% bezpieczny ?

ej ej ej

ja myślałem, że ta notka o tym, że jest niewykrywalny to ściema

niech ktoś kto używa tego bez zarzutu przez 2tyg sie wypowie, żadnych problemów nie macie z wykrywalnością ?

boje sie bana, a konto mam dobre, szkoda byłoby 5,5 tys godzin gry zaprzepaścić poprzez 1 niewypał z botem, którego mi wykryją na drugi dzień

podobno są teraz niezłe zabezpieczenia BP przed botami, które są wykrywalne natychmiast, a na konta perm, więc ?

Czy ten bot rzeczywiście jest NIEWYKRYWALNY i w 100% bezpieczny ?

W 100% bezpieczny. On klika za ciebie myszką, a boty pakietowe (te które odpalałeś osobnym programem) nie. Z ich strony pixelbot wygląda jak zwykły gracz. Wątpię, że BP odnajdzie sposób na łapanie tych botów

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 1505479
Użytkowników: 1180275
Najwięcej on-line: 42335
Najnowszy użytkownik: zakxe