Przypominamy, że po aktualizacji nie ma już podziału na login i nazwę wyświetlaną, do logowania używać należy nazwy wyświetlanej (nick) lub adres e-mail przypisany do konta użytkownika.

Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej!

Uwaga! Przypominamy, że wraz z aktualizacją forum do zalogowania służy nick Twojego konta. Nowa wersja silnika forum nie korzysta z podziału na login i nazwę użytkownika. 
Twój nick jest loginem, alternatywnie można logować się używając adres e-mail przypisanego do konta.
Za utrudnienia przepraszamy. W razie problemów prosimy o kontakt na [email protected] lub poprzez fanpage forum.

MrLusise

[DL] Paczka HardCore - 1.6.2 by FUSH

493 postów w tym temacie

Jaka jest wielkość cuboida ... ?

@Myszka_PL
Napisałem i skrypt będzie być może jeszcze publiczny.  Jestem zdenerwowany za bana, którego otrzymałem zaraz po wydaniu beta wersji skryptu. Co do ceny za którą kupujesz, to uwierz że przepłacasz :D

Tak z ciekawości, można wiedzieć za co banika złapałeś ;p Skrypt i tak znalazłem bez tamtego forum, wujek google nie boli, na pastebin skrypt dalej jest :D

@Misiekcraft

Na pastebin nie wrzucałem skryptu, chyba że zrobił to ktoś inny. Skrypt ma 2,5k linijek, więc sam oceń czy to ten :D

Bana dostałem z kilku powodów:

- W Download była oficjalna strona skryptu...

- Miałem ikonkę donate w sygnaturze. Wstawiłem, bo byłem ciekaw ile osób klika takie rzeczy (To było adf.ly, a tam są piękne statystyki ;))

- Kod innych skryptów był w adf.ly, też wstawione dla statystyk, ale oberwałem za "zarobki". 

Jakbym chciał zarobić, to sprzedawał bym skrypty, a osób które się do mnie zgłaszały było pełno, szczególnie PO otrzymaniu bana :D

A co do kodu, to nie musiałeś wchodzić na tamto forum, wystarczyło znać stronę - UltimateClans.y0.pl (Wszystkie linki pousuwane, brak wszystkich informacji)  :P

Dobra, ale koniec, bo się tu offtopic robi xP

Edytowano przez dzikoysk

A permissionss jakieś tego pluginu? Albo znacznik jakiś żeby można było do pluginu na chat wgrać?

1 osoba lubi to

A permissionss jakieś tego pluginu? Albo znacznik jakiś żeby można było do pluginu na chat wgrać?

Była na założenie gildii, ale możliwe że została usunięta, ponieważ nie widzę już jej w prezentacji

Spróbuj tą:

gildia.stworz

W pierwszej wersji działała ;)

nie wiem czy tutaj ale zgłaszam malutki błąd

poniewarz  odrazu mozna sie teleportowac na ./gildia dom

bez zadnego czekania sekund (traktowane jest to jako ucieczka gdy ktos np bedzie mial pvp)

prosze bardzo o szybkie naprawienie tego:D

nie wiem czy tutaj ale zgłaszam malutki błąd

poniewarz  odrazu mozna sie teleportowac na ./gildia dom

bez zadnego czekania sekund (traktowane jest to jako ucieczka gdy ktos np bedzie mial pvp)

prosze bardzo o szybkie naprawienie tego:D

Nie jest to błąd, masz w Essentials ustawione: "teleport-delay: 0" Autor wykorzystał teleporty właśnie z tego pluginu ;)

Edytowano przez misiekcraft
1 osoba lubi to

a to przepraszam dzieki za pomoc misiekcraft

Zawsze do usług ;D I tak wogóle, to przydałoby się żeby autor zamienił tę cuboidy z WorldGuard'a na autorskie ;) I nie jestem taką osobą, która tylko oczekuje, sam mam taki kod na cuby, a z tego co się orientuje, nie da się wyeliminować tego bugu z claimami, póki są one z WG ;) 

Co do wypowiedzi Karoliny to bardzo dobrze zrobiła dzięki niej autor wie co zmienić.

@down
Po czym sugerujesz, że to jest multi konto ?

Ps.chuj się pisze przez "ch".
http://pl.wiktionary.org/wiki/chuj pewnie kłamią Edytowano przez knopers666
2 osoby lubią to

@up rly ? :___:

Nieeee widać multi konta no ni hui 

Plugin nawet fajny ale nie do wrzucenia na wieksze serwer

@up przez h i nawet "j" 

Edytowano przez Jodi

To jest super!! a możesz dać permissions? pls :D

Siema Wpisz w Permissions - gildia.stworz powinno działać.

1 osoba lubi to

spoko :)

Działa na 1.6.2?

Mam problem nie moge nic robić z tym pluginem czyta go ale nie działa.

Mi działa na 1.6.2 spróbuj usunąć plugin i pobrać od nowa i wgrać może pomoże :)

Moze sie nie da naprawic bugu z claimami ale moze da sie zalozyc cuboid jeszcze wiekszy na iles tam kratek od gildi kazdej gdzie poprostu mozna budowac :)?

1 osoba lubi to

Ciekawe kiedy będzie już oficjalna wersja pluginu ?

1 osoba lubi to

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 0
Użytkowników: 0