Przypominamy, że po aktualizacji nie ma już podziału na login i nazwę wyświetlaną, do logowania używać należy nazwy wyświetlanej (nick) lub adres e-mail przypisany do konta użytkownika.

Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej!

Uwaga! Przypominamy, że wraz z aktualizacją forum do zalogowania służy nick Twojego konta. Nowa wersja silnika forum nie korzysta z podziału na login i nazwę użytkownika. 
Twój nick jest loginem, alternatywnie można logować się używając adres e-mail przypisanego do konta.
Za utrudnienia przepraszamy. W razie problemów prosimy o kontakt na [email protected] lub poprzez fanpage forum.

macjoker007

Jak stworzyć okrągły cuboid

66 postów w tym temacie

Jest to jedna z niewielu rzeczy których nie wiedziałem :D Tut przyda się.. Ale wielu ma dziwne problemy z przeczytaniem więc popraw to trochę :P

Jak dla mnie to Poradnik Fajny tylko Za dużo Kolorów.Nauczcie się ludzie kolorować nie całość tekstu tylko jeden wyraz lub zdanie żeby to się nie zlewało ze sobą.Ale wracając do tematu to Przyda się osobom które nie ogarniają poszczególnych Komend ;)

Po 1.Jest tylko 1 blok w środku.
Po 2.Czego nie rozumiesz w Zdaniu "Prawym Blok w środku,lewym całą resztę" Nie rozumiesz że to co zostało oprócz tego w środku zaznaczamy lewym?

Możesz dać ss-y co mam zaznaczyć bo w ogóle tego nie rozumiem. Możesz na PW :)

No a jak kolego zrobić niestandardowy kształt np:

.    .    . 

.            .     .      .    .

.                            .

.   .    .     .    .     .   .

Okrągły cuboid? Czyli sześcian w kształcie walca? To brzmi jak kwadratura koła :)

Ps. przydałby się screenshot z punktu 4.

1 osoba lubi to

Przydał mi się do zrobienia okrągłego OXa. Dzięki wielkie!

Plus.

1 osoba lubi to

Autor tematu Napisano (edytowany) · Zgłoś post

No a jak kolego zrobić niestandardowy kształt np:

.    .    . 

.            .     .      .    .

.                            .

.   .    .     .    .     .   .

Po prostu zaznaczasz same krawędzie. ( wewnętrzne i zewnętrzne )

@topic

Zaktualizowałem poradnik.

Edytowano przez macjoker007

Dzięki,zapewne się przyda kilka razy się przeczyta i wuala

Fajne i przydatne

Nie wiedziałem że tak się da :)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 0
Użytkowników: 0