Siemano.   Zauważyłem ostatnio że dużo ludzi prosi o zmianę mobów w ModzieKamera np.w DT ,na dzikie psy. Jest to oczywiste ,ale niektórzy nowi mają w tym problem. Postanowiłem pokazać jak to zrobić.     Będzie potrzebny nam do tego edytor tekstu najlepiej Notepad++   Przechodzimy do naszego clienta gry wchodzimy w folder "mod" Mamy tam plik "npclist.txt" Otwieramy go Notepadem Mamy tam wpisane wszystkie moby które są.   Żeby zmienić danego Moba np.na dzikiego psa musimy zmienić