Siemano.
Zauważyłem ostatnio że dużo ludzi prosi o zmianę mobów w ModzieKamera np.w DT ,na dzikie psy.
Jest to oczywiste ,ale niektórzy nowi mają w tym problem.
Postanowiłem pokazać jak to zrobić.
Będzie potrzebny nam do tego edytor tekstu najlepiej Notepad++
Przechodzimy do naszego clienta gry wchodzimy w folder "mod"
Mamy tam plik "npclist.txt"
Otwieramy go Notepadem
Mamy tam wpisane wszystkie moby które są.
Żeby zmienić danego Moba np.na dzikiego psa musimy zmienić