Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum.

nexores2

Szukasz osób do zarządzania serwerem? Zobacz!

158 postów w tym temacie

Napisano (edytowany) · Zgłoś post

Poszukiwany Skrypter LUA / PAWN

Witam Serdecznie,

Poszukuję skryptera bądź skrypterow lua do projektów MTA:SA lecz nie koniecznie - osoba znająca się na PAWN'ie? także mile widziana (( jesteśmy gotowi wejść także na scenę SAMP'a ))

W chwili obecnej mamy "opracowane" teorytycznie 2 projekty który przydało by się napisać. Jednym z nich jest serwer RP drugim hmm coś czego jeszcze nie ma na scenie MTA / SAMP.

Oczywiście inne tryby także są mile widziane - Serwery staramy się dostosować do graczy, gdyż to dla nich robimy. 

- Jeżeli masz już serwer i chciałbyś podjąć współpracę także zapraszam do kontaktu.

Maszyna, forum, domena leży po mojej stronie, dysponuję również administracją, zespołem mapperów oraz grafikiem.

Czego oczekuję od skryptera?

- Dojrzałości 

- Pisania z pasji, nie dla pieniędzy - bo to tylko wtedy robota jest najlepiej zrobiona 

- No i oczywiście zaangażowania

Coś ode mnie: 

Aktualnie mam 23 lata, w serwerach "siedzę" od ok 9 lat - mowa o różnych serwerach CS:GO, CS 1.6 MTA:SA i wiele wiele innych, odkąd zacząłem działać zawsze idę do przodu, jeżeli nie wypali jedno leci drugie, porażki? Zawsze tylko pchną do przodu - robię to z pasji i chciałbym znaleźć osobę która mi w tym pomoże ( od strony technicznej ) także z pasji.

Kontakt:

gg: 3557808

ts: ts.niceshot.eu

Na TeamSpeak'u pytać o Cegłę ( jednak preferuję skype, gdyż często jestem w trasie a skype czy gg zawsze w telefonie :)

PS. Za wszelkie błędy, czy brak "dodatków" umilających czytanie przepraszam, jednak po 25h pracy już ledwo to piszę.

Ps2. Proszę o konkretne osoby, szanujmy siebie i swój czas. Jeżeli nie jesteś naprawdę zainteresowany - nie trać mojego i swojego czasu.

Edytowano przez cegla1962

Witam chce zrobić serwer MTA SA ,RPG ale nie znam się kompletnie na tym ... mam hosta forum też może być w dzień może 2 max ogarnięte jeżeli będzie taka potrzeba ... nie chce w luj wielkiego serwera raczej coś blisko 100os aby zobaczyć czy opłaca się dalej inwestować ,jeżeli masz ochotę  i zapał ,napisz GG :24507349 lub na mój e-mail : [email protected] 
Za pomoc oferuje jakieś  wynagrodzenie finansowe ,nie mówię tu o 1000zł ale za dobrą pracę też należy się nagroda więcej na PW.

Poszukuję:

• Tecznika na niegotowy serwer MTA
  • ~18+

Oferuję:

• VPS
  • "Kawałek" maszyny
  • TS3
  • Forum / domena .pl
  • Rangę "Technik MTA" na teamspeak i forum (czy jaka tam komu będzie odpowiadać.)

Kontakt:

Wraz z moim znajomym zamierzamy otworzyć innowacyjną rozgrywkę na platformie MTA. Mamy mnóstwo pomysłów, które chcemy zrealizować. Dlatego też otworzyłem temat w którym poszukujemy: 
- 2 grafików (oprawa graficzna forum, bannery, logo) 
- 1 webmaster'a (Layout forum, wprowadzenie nowości, realizacja propozycji od graczy) 
- 2 programistów LUA (wprowadzenie nowości na serwer, ogólna budowa skryptu) 
- Inwestor (opcjonalnie(Udziały ustalane osobiście) 

Za wszystkie świadczone usługi indywidualnie przydzielamy udziały, które będą czerpane z kont premium etc. 

Oferujemy:

- Kulturę osobistą

- Świetną atmosferę

- Udziały (indywidualnie ustalane za wkład w życie projektu)

- Pozycje na forum jak i w grze

- Dostępność w każdej chwili

- Wyrozumiałość i pomoc w ciężkich chwilach

- Dotrzymywania terminów

Oczekujemy:

Rzetelnej pracy

- Dojrzałości emocjonalnej i kultury osobistej

- Realną znajomość w danej specjalizacji

- Dotrzymywania terminów

DISCORD: bezel#1859 
Serwer Discord: https://discord.gg/ZNSBNa 
STEAM: http://steamcommunity.com/id/minatoalghul

Poszukujemy skryptera/programisty do nowo powstającego serwera MTA: SA - interesuje nas współpraca płatna, oferujemy zapłatę za wstępne dostosowanie serwera do naszych wymagań, a następnie ustaloną "wypłatę" cykliczną za bycie do naszej dyspozycji w umówionym wymiarze godzin tygodniowo czy też miesięcznie - wszystko zostanie ustalone tak, żeby obie strony były zadowolone. Tylko poważne oferty.

Poszukuję skryptera/programisty do projektu Role Play na platformie SA:MP. Mile widziana współpraca stała. Więcej na pw bądź pod nr gg - 51854937.

Poszukuję:

-skryptera,

-mapera,

Oferuję:

-Range na serwerze jak i na forum,

- dobrą atmosferę,

- kulturę,

- Dobry kontakt.

Kontakt na priv.

Edytowano przez domino120392

Nazywam się Sebastian, a w sieci jestem znany pod pseudonimem "sNaxu". Zajmuje się tworzeniem stron oraz ich zabezpieczaniem, stawianiem for na silniku Invision Power Board, MyBulletinBoard. Wykonuję również instalację oraz konfigurację serwerów VPS pod strony internetowe.

Pełna oferta:

• Instalacja for na silniku Invision Power Board
  • Instalacja for na silniku MyBulletinBoard
  • Zabezpieczenia for na silniku Invsion Power Board
  • Zabezpieczenia for na silniku MyBulletinBoard
  • Edycja szablonów na silniku Invision Power Board
  • Edycja szablonów na silniku MyBulletinBoard
  • Instalację serwera VPS
  • Konfigurację serwera VPS
  • Podpięcie domeny pod serwer VPS
  • Współpracę barterową

Kontakt:

E-MAIL: [email protected]

GG: 51854937

DISCORD: SNAXU#7279

Strona: e-snaxu.pl

Edytowano przez sNaxu

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 0
Użytkowników: 0