Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum.

siekiera12334

Dotyczące gry LoL

78 postów w tym temacie

AD- attack damage czyli obrażenia fizyczne

AP- ability power czyli moc umiejętności

Erly- początek gry (0:00-15:00) minut

Mid- środek gry (15:00- 30:00) minut

Late- długa gra (30:00- DO nexusa :D)

Co do czasów nie jestem pewny ale tak mniej więcej

I błąd , głupia definicja czasów =.=

Early może trwać nawet 60 min =.=

Mid game zaczyna sie wtedy kiedy pierwsza wieża na midzie padnie (czy to twoja czy enemy , ważne że jakaś wieża na midzie)

Late zaczyna sie gdy padną wieże na topie i bocie a na midzie jest już tylko wieża która osłania inhibitor.

I koniec

ref co to jest elo

Elo to punkty zdobywane za gry rankingowe (oczywiście wygrana = + punty elo , przegrana = - punkty elo .) Na start ma sie 1200 punktów a potem im wyżej tym bardziej wymagający poziom gry .

Edytowano przez Diaz7321

Takie ostatnie pytanie czy dużo graczy lola używa "dopalaczy"?

Nieee , dopalacze dają nam tylko więcej Punktów Zasług lub doświadczenia (jeżeli mamy konto poniżej 30 lvl) , są całkowicie BEZ ZNACZENIA w walkach .

Autor tematu Napisano · Zgłoś post

Po 30 mają jakieś znaczenie ?

Co ile dodawane są nowe postacie ? Bo obiło mi się o uszy że są dodawane co jakiś czas.

Po 30 mają jakieś znaczenie ?

Co ile dodawane są nowe postacie ? Bo obiło mi się o uszy że są dodawane co jakiś czas.

Na 30 już nie można kupić dopalaczy doświadczenia bo już nic nie dają

Zazwyczaj ogłaszane są co 2 tygodnie a wychodzą co 3.

Po 30 lvl'u tylko na postacie (ewentualnie runy jak ktos tego nie zrobil wczesniej).

Postacie są dodawane bodajże 2-4 tygodnie po poprzedniej postaci.

Edit: @up szybszy :)

Edytowano przez bartoszkola621

Autor tematu Napisano · Zgłoś post

Ostatnio zastanawia mnie na jakim serwerze gra najwięcej polaków na eu czy na amerykańskim i dlaczego

Ciezko to okrelic. Chyba wiecej gra na EU west poniewaz na EU north/east sa ruski a na Ameryce jest nieco wyzszy ping (niektorym przeszkadza w last hitowaniu -.-). Ale ja tak tylko strzelam (wybaczcie i sie nie smiac :] ).

Na Eu Nordic & East Gra Dużo Polaków Są Też Inni ,Lecz Najczęściej Są To Ludzie Pomocni I Ogarnięci Z Którymi Można Spokojnie Pogadać I Zostać Na Dłuższa Grę.

Na Eu Nordic & East Gra Dużo Polaków Są Też Inni ,Lecz Najczęściej Są To Ludzie Pomocni I Ogarnięci Z Którymi Można Spokojnie Pogadać I Zostać Na Dłuższa Grę.

haha, nigdy nie czytalem lepszego zartu ;)

1 osoba lubi to

Elohell- Wybujala wyobraznia graczy sprawila ze podobno w rankedach 400-900 elo nie da sie wyjsc.

Czyli po waszemu. Jezeli tam wejdziesz to juz nie wyjdziesz bo jakies do dupy druzyny masz.

@ UP Shift + enter.

Tak w ogóle master yi to dość specyficzna postać. Na niższych poziomach bardzo dobrze się nią gra, gdyż jest bardzo łatwa do opanowania. Wystarczy kupić itemy i używać skilli r + e + q i dobijamy fraga. Oczywiście sprawdza się to na niższych poziomach gdy nie ma zbalansowanego teamu i mało ludzi kupuje pancerz. Tak czy siak master to pogromca papierów ;D. Na wyższym poziomie tylko jungla (choć i tak słaba).

Edytowano przez bortol

Autor tematu Napisano (edytowany) · Zgłoś post

Gdy naciskam Shift +enter nie pisze do wszystkich tylko normalnie, powiedzcie mi oco chodzi wygranie gry postacia carryspotykam się z takim stwirdzeniem coraz częsciej, a i poczas normalnej gry w sklepie są na samym dole itemy których nie można kupic poco one w ogóle są ???

Jak "tańczyć" postacią ?

Jescze jedno niektórszy mówią że bije się na auto atacku naczym to polega ?

Edytowano przez siekiera12334

Gdy naciskam Shift +enter nie pisze do wszystkich tylko normalnie, powiedzcie mi oco chodzi wygranie gry postacia carryspotykam się z takim stwirdzeniem coraz częsciej, a i poczas normalnej gry w sklepie są na samym dole itemy których nie można kupic poco one w ogóle są ???

Jak "tańczyć" postacią ?

Naciśnij prawy shift + enter. Wygranie gry postacią carry chodzi o to, że wygrasz grę jakąś postacią która jest zabójcą ad albo ap. A co do itemów to nie wiem o co ci chodzi.

chodzi ot to że gdy otwierasz zklep z itemami to na samym dole masz itemy których nie mozesz kupic więc poco one są takie przekreślone czerwoną linia

Jeżeli chodzi o Mastera, mnie jako mastera nie zabije nikt najwyżej 3 vs 1 do 10 minuty. Master yi ma wiele opcji tak samo jak u góry ktoś napisał, że nie liczy się bohater tylko skille, otóz to połowa racji.

A podobnymi postaciami do Mastera są Fiora, Tryndamere, Xin Zhao.

Najczęściej jest tak że te droższe postacie są trudniejsze do opanowania, a droższe są dlatego że gdy już je ogarniem to są naprawde mocne. Dobrym przykładem tego co napisałem jest Viktor.

Autor tematu Napisano (edytowany) · Zgłoś post

Pozostało jescze kilka pytan na które chciałbym uzyskac odpowiedź, prosze.

Da rady sprawdzić podczas gry ile przeciwna drórzyna zdobyła złota a ile moja??

Co znacza

haras

burst?

Edytowano przez siekiera12334

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 0
Użytkowników: 0