Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum. Po zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi do nich i komunikować się z innymi użytkownikami.

Deco12

Darmowy Guest Pass.

75 postów w tym temacie

btw da sie jakos pozyczyc Diablo 3 ? Podac key albo hasło do konta ? zadziała to ?

Na szczęście wyłapałem stronę na której rozdawali quest passy za udział w ankiecie lecz i tam się już one skończyły mi się udało zgarnąć aż 4 :)
1 w użyciu a reszta się będzie kurzyć :)

Ehh a ja się nie załapałem :( ... Cóź poczekam może będą jeszcze :D

Podobno od 15 czerwca ma być beta testy otwarte na 24 coś h gry za darmo :)

czemu u mnie pisze
[b] Sorry we have ran out of codes, stay tuned for more giveaways :)[/b]

@up
a ja sobie kupilem guest pass bo wątpie żeby jeszcze były. Gra fajna lecz jej nie kupie ponieważ jest za droga ;(

działa, ale mi sie wydaje ze juz nie potrzeba tych calych gp

Przecież wystarczy założyć konto na BattleNecie i już można grać do momentu spotkania Króla Szkieletów^^

Mi to na FB

Działa ... , normlanie . wiec kupilem 2 dni temu Diablo 3 .. to GP ( nie uzwany ) z FB moge wam dac :)

Ten kto 1 go ogarnie niech napiszze czy dziala ..

GP --> : 

GG6YJC-28RT-4E7CBH-VT9H-R24CRE

Działa . PotWierdzam i polecam:D

samios ogar już nie ma Guest Passów. TO JEST DARMOWE!!!!!!!

Ale ogarnij.. dzieciaku ze na FB weszłem zrobilem to i dostalem GP...

Na chuj sie wgl udzielasz ..  tylko ludzi wkurwiasz..

Ktos se wziol GP i jo .. 

#Topic2 .. Skoro twierdzisz ze GP nie działa tak  ? .. to po co w pudełku diablo mam 3 kartki czy cos ze jest 1 wersja probna i jest key do WoW'a .. i jeszcze 2 kartki do diablo ? ;]

jak już to wszedłeś analfabeto. GP były kiedyś a teraz wystarczy się zarejestrować na stronie diablo. nie musisz tu chujować bo nic ci to nie da. 2 - nie wiem jak jest z wowem ale w diablo już to udostępnili

jak już to wszedłeś analfabeto. GP były kiedyś a teraz wystarczy się zarejestrować na stronie diablo. nie musisz tu chujować bo nic ci to nie da. 2 - nie wiem jak jest z wowem ale w diablo już to udostępnili

Ale wyraząj sie :* :)

Pkt 2. , nie kozacz przez kabel.. jesli chcesz pogadac , zapraszam TS/VT/SKYPE :)

Wiec pzdr ze Szczecina ul.boh warszawy 27 :**

mam taklie pytanie dotyczące d3. jak kupie konto z allegro na którym był aktywowany klucz do pełnej wersji gry to bd mógł grać w multi? czy najlepiej będzie kupić klucz?

Tak będziesz mógł...

Ale po co kupować używane konto skoro możesz kupić klucz i mieć wszystko swoje,na siebie zarejestrowane itd....

ale konto używane można kupić w granicach 80zł a klucz około 150 zł więc jest róznica ;p

ale konto używane można kupić w granicach 80zł a klucz około 150 zł więc jest róznica ;p

taaaaa a szczegolnie jak juz jest po 1 banie i teraz tylko byle pretekst i masz bana na miesiac/stale...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 0
Użytkowników: 0