Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum.

Miksterek

Draven - Wielki Oprawca

74 postów w tym temacie

Zapraszam do testowania ,na PBE już jest :)

Berserkerki , Infinity , Phantom , Bloodthister ,Black Clever i Guardian Angel

to jaki build na nim robić xD?

Berki - 2 dorany - IE ( wmiedzy czasie kostur na ls) - Phantom - Last whisper - Bf - ga

ten tutorial z zainstalowaniem pbe wgl działa? Bo mi coś chyba nie wychodzi tego zrobic

i tak nim nikt nie zagra na eu west draft/ranked ... na nordicu będa grac bo tam banuja eve sone sorake

weź wyjdź hejcie nordica. powinno być granie na poważnie i granie na na regionie swoim. Czyli np w moim przypadku eu nordic east... i ja tam gram i nie mam wcale zadnych wątów złych

3up chyba trochę odbiegli od tematu..Ale co do Darvena to całkiem fajny, nie wiem jak ale ja nim robię miazgę :D , może nie tak łatwy jak Darius ale i tak zajebisty :) .

ten tutorial z zainstalowaniem pbe wgl działa? Bo mi coś chyba nie wychodzi tego zrobic

Tak.

Ciekawi mnie ten bochater. Odrazu myśle nad builidem + z kim najlepszy na lini :P

Info nt. skilli ;)

http://leaguecraft.com/news/draven-the-glorious-executioner-revealed-281.xhtml

I ogółem.

Ciekawi mnie ten bochater. Odrazu myśle nad builidem + z kim najlepszy na lini :P

Standard ad carry build, z tym ze przez pasyw rush ie może być dobrą opcją. Ma bursta co widać po skillach Ad i As boost, zupełnie jak graves chodzenie z taką soraką na bota to grzech, oczywiście pseudo tanky cc supp tak jak dla gravesa.

Najlepszym supportem dla dravena jest Janna dzięki niej jebnie około 150 dmg na 1 poziomie z Q. Drugi taric trzeci alistar i czwarta sona

Jezeli ma bursta jak graves/corki to oczywiscie 1.Leona 2.Blitz 3.Ali 4.Taric 5.Janna

Co do sony to ona chyba z nikim nie wspolpracuje dobrze czyt. najgorszy support

Edytowano przez kavariku

Kupiłem ,zagrałem pięć rund i jest boska :)

Przed ulti ci nie uciekną :D

Up

Masz rację, ale długo go tak nie zostawią, ponieważ trzeba to powiedzieć jest op.

Gralem dzisiaj przeciwko niemu Tristana na bocie, nie wiem czemu ale albo nie ogarnial ale naprawde jest kupą 10 min mial 1/5...

Kupiłem ,zagrałem pięć rund i jest boska :)

Przed ulti ci nie uciekną :D

to ulti dmg nawet nie ma :D na 3 poziomie z itemami cos wyciska ale jak napisales ze przed nim nei ucieknal to Cie wysmialem :D jest w chuj latwo uciec i ciezko trafic

No teoretycznie nawet łatwo to ominać ale mi też często przed tym nie uciekają, a nawet w to przez przypadek czasem wbiegają oO

Bo ludzie są idiotami, champ dobry relase, nie jest mega op, są mocniejsi, ulti jest słabe ( i dobrze, nie jak przesadzone dariusowe ).

Nafeedowany może carować, bez jak każdy inny carry jest. Dobry relase champa, nie op, nie za słaby :)

@Down

Dla mnie np. Vayne jest dużo mocniejsza, ale wszystko ma kontry ;)

a jakie ad carry są bardziej op niż on :D?

vayne/tristana wg mnie owiele lepiej sie sprawują

Nie wiem czy ja źle widzę czy skill W jest taki sam na 1 poziomie jak na 5 . 1.5 sec speeda 1.5% as na 3 sec i nawet cd nie spada jest 12 sec. Błąd skilla czy tak powinno być?

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 1518441
Użytkowników: 1189476
Najwięcej on-line: 42335
Najnowszy użytkownik: koxbot