Witam. Chciałbym wam dzisiaj zaprezentować jak naprawić problem "Connection timed out". Czy stworzyłeś serwer hamachi i twój kolega nie może wbić na niego z tego powodu? O to rozwiązanie: Musisz wyłączyć zaporę systemu windows. Zależy jaki macie windows, ja wam przedstawię na podstawie windows 7. SPOSÓB 1: 1.Wchodzimy w panel sterowania:
2.Naciskamy na System i zabezpieczenia:
3.Naciskamy na Zapora systemu windows:
4. Naciskamy na Włącz lub wyłącz zaporę systemu windows: (tu