Witam, z powodu narastającej ilości tematów na temat szukania ekipy na OTS, postanowiłem stworzyć oficjalny, jedyny temat. Wszystkie takie prośby proszę pisać tutaj, tylko i wyłącznie. Wszystkie inne tematy, o takiej zawartości będą zamykane i usuwane do kosza. Bardzo bym prosił o stosowanie się do wzoru.
Szukam:
Mini wzór: Szukam: Podajemy tutaj kogo szukasz, mapera, skryptera, osób na OTS. Osób: Podajemy ilość potrzebnych osób. OTS: Podajemy nazwę OTS, a także (o ile istnieje) lin