Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum.

Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
TheLancer

[Dyskusja] Metin2 - brak serwerów 4fun

43 postów w tym temacie

Chetnie wezme sie za taki serwer lecz jedynie hamachi lub no hamachi zobaczymy moze cos z tego bedzie.

słuchaj weź ściągnij pliki serverowe dodaj dużo broni, dużo zbrojek, ulepszacz i map to znajdzie się ktoś kto zainwestuje w to sputaj się paweła (tego od xenoxmt2) że zrobienie i utrzymanie 4fun'a nie jest łatwym zadaniem musisz miec dużo czasu i pieniędzy, żeby coś udało się

Wam się nie da dogodzić. Co to ma być 4fun? Każdy serwer jest dla zabawy.

Nie wiem zrobią wam serwer po 4 epiki lvl max. 150 w 3 dni się wbija. piszecie: ,,Serwer nudny, za mało epików, za łatwy exp"

po 2 epiki 99lvl max. wbija się w 2 miesiące piszecie: ,, Niby fajny, ale jak chce się męczyć to idę na globala"

250lvl max. po 10-15epików: ,,Za duży lvl max. Broń co 20lvli nie ma po co expić"

Zapowiedź serwera:

Hard:,,OMG kolejny hard, jak chcę harda to idę na PL albo Balmorę."

Medium: ,,Kolejny nudny serwer, chcę medium to idę na pandorę"

Easy ,,Po co tyle tego? Takie serwy już są np. Xenox."

Nie wszyscy chcą zarobić, ale dobrze by było, żeby sam z siebie się ten serwer utrzymywał, a na czym wy chcecie 4fun utrzymać?

Moim zdaniem co byś nie zrobił i tak nie podpasujesz wszystkim, najważniejsze jest to aby od startu mieć dobrą frekfencję na serwerze, jeśli tego nie masz to czy to będzie 4fun czy hard to twój wysiłek jest do du...y

AriusMT2, świetny serwer, ale mi się znudził, bo ciągle ten sam sposób zdobywania ulepszaczy, 4fun/medium, lekko zwiększone bony, bardzo, bardzo szybki exp, dużo yang, średni drop. Łatwo się gra, ale z brońmi 145 jest problem i biżuterią 120, poza tym taki przyjemny 4fun.

Wiecie co moim zdaniem na serwerach 4fun jest co robić tylko na początku , bo bijesz tego max'a i robisz eq , no ale później to tylko Ci zostaje pvp i jeszcze raz pvp. Dlatego ja nie gram i nie polecam serwerów 4fun.

A jakbym Ci już miał polecić jakiś serwer to napewno byłby to :Divine , GladoR, Shain .

Ja bym zagrał tak jak wielu innych na serwerze jakimś max 150-250lvl serwer PvP bron co 10-30lvl zbroje tak samo i bony 15/15 jak na pandorze

damian - woj body , ninja dagger + bron 75 z sr +50 i jazda

PS. Bony 15/15 to gówno.

krzysiek0425 opanuj się troszkę, nie chcemy na forum dzieci neo tylko poważnych ludzi. Moim zdaniem serwery 4fun są dla tych co nie umieją nic osiągnąć na chociażby mediumach, wchodzą na 4fun, wbijają max lvl w 1 dzień i się cieszą, że są pro elo elo i się tym jarają. Chodź gra tam też 2 grupa ludzi, którzy wchodzą aby "uciec" od metinowej rzeczywistości i się troche zabawić. krzysiek0425, należysz do grupy pierwszej i widać kulturą nie grzeszysz. Radził bym się pouczyć bo więcej Ci to da dobrego niż granie w metina i bulwersowanie się jak inny ma odmienne zdanie. Zresztą widać po profilu, że jesteś zwyklym blokersem więc zakładaj drech, idź po tanie wino a nie udzielaj się na forum. Pozdrawiam!

Napisano (edytowany) · Zgłoś post

Wiecie co ja chce żeby wystarotwały od nowa serwery DurableMT2 <----------- zajebisty niema chuja -------------->AkwatrasMT2 Serwery były do pvp tylko że Durable był odrazu 254lvl eq u handlarzy i bez żadnych ulepszaczy Akwatras na początek 85lvl eq u handlarzy i bez żadnych ulepszaczy na akwatrasie max lvl 90 na durable 255 (daje kapitan) te serwery były zajebiste(sory że się powtarzam) i bardzo bym chciał na nich zagrać.A i jak coś to polecam HammerMT2 serwer 4fun do pvp 254lvl na poczatek eq u handlarzy bez ulepszaczy.(Na Hammerze mój rekord to 53kkk)

Edytowano przez zbiku153

weź wypierdalaj i mnie nie wkurwiaj , szit to cie robił, głupi to masz ryj, psuć to możesz zabawki, a pseudo to ty masz dzieciństwo

haha ;] Kolego spokojnie. Aha wystarczy popatrzeć na Twój wiek no ale cóż każdy ten okres przeżywa. Każdy ma prawo do własnego zdania a nie od razu wyzywać. popieram kolege którego zwyzywałeś... teraz to nie to samo ;]

Poczekamy, zobaczymy, może w wakacje coś dobrego z 4Fun wyjdzie.

Nexanity mi się wydaje fajnym serwerem... jeśli wyjdzie

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 0
Użytkowników: 0