Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum.

AdamS12

Wolfteam inventory hack na POLSKĄ WERSJE GRY ! + Fly hack, wallhack

44 postów w tym temacie

Mam problem włączam o daje te 4 reklamy i pokazuje sie obrazek z jakąś babą coś tam pisze znika i nic.POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mam problem włączam o daje te 4 reklamy i pokazuje sie obrazek z jakąś babą coś tam pisze znika i nic.POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wtedy odpalasz wolfteama i robisz tak jak w instrukcji, czyli się logujesz, wchodzisz na jakiś channel, minimalizujesz etc.

odpalasz hacka

klikasz te 4 reklamy dajesz continue

odpalasz polskiego wolfteam (manualnie)

logujesz się

i hack się opala :)

Cześć Chłopaki super chack itp xD ale.... ;/ Pojawia mi się błąd nie widać reklam... Zaraz wam powiem Błąd ; Nie znaleziono porządkowej 175 w bibliotece dołączanej dynamicznie iertutil.dll. Co robić koledzy Pomorzcie :P

Edytowano przez TheMorteMaster

Ammm .... Nie wiem usunąłem raz explolera wiec .. moze przez niego ? xD Tam cos tam czytałem ale nie pamietam to jaki ;p Normalnie jak to rozpakowałem to jest spis tych broni i chack ?? ale właczam chacka i ...

Bład wyskakuje ktury wam napisałem xD i dalej klikam klikam ' ok ' i wyskakuje cos takiego ' Anuluj ' ' Zapisz ' ' Otworz ' iii Daje zapisz to cos mi sie zapisuje .... jak daje to sie robi nie odzczytane

Edytowano przez xddZiom

Autor tematu Napisano (edytowany) · Zgłoś post

Proszę o zamknięcie tematu, dzisiaj wyszedł update i z tego co ludzie piszą mi na gg hack nie działa, nie martwcie się - niedługo wyjdzie nowy i pewnie go opublikuje.

Pozdrawiam, Adam.

@xXlegionXx:

Z tego co widzę, to grałeś z noobami biggrin.gif

Na europejskim byś tak nie zrobił, ale i tak ładnie, gratki ;)

Edytowano przez AdamS12

Zapraszam do przeczytania postu obejrzenia filmiku i kto chce może komentować :)

Witam zaczynałem w to grać ponad 4 lata temu na serverze ogólnym czyli amerykański albo eropejski nie było AP nie było WM nie było Hacków gra miło płyneła każdy miał równe szanse wprowadzili AP i WM dla Noobów którzy grać nie umią i których wszyscy gnoili i zaczeło się kopać niestety jednak od nas zależy jak nam się będzie w nią grało nie oszukujmy się nie każdy ma kase by kupować AP więc uważam że hacki w jakiś sposób są wyrównaniem szans dla tych co albo ich nie stać albo mają inne wydatki jednak nikt nie mówi że nieda się wygrywać bez AP lub Hacków oto dowód Zobaczcie :

Moja gra :

Koniec wygranego meczu : wt3.jpg

Edytowano przez xXlegionXx

xXlegionXx rozumiem, że bronie które masz są za free? Bo nie wydaje mi się. Więc po chu...j ściemniać, że bez AP masz takie same szanse. Gówno prawda, wystarczy ładnie się ubrać a już masz niesamowitą przewagę. Pozdrawiam.

xXlegionXx rozumiem, że bronie które masz są za free? Bo nie wydaje mi się. Więc po chu...j ściemniać, że bez AP masz takie same szanse. Gówno prawda, wystarczy ładnie się ubrać a już masz niesamowitą przewagę. Pozdrawiam.

Po pierwsze nie mam wogóle Ap po 2 nie mówie że to bez różnicy ale jak grasz czym dłużej tym więcej umiesz po 3 kupuje broń za WM i nie płacze tylko gram widzisz na filmiku żebym miał jakieś AP ?? nie nic tylko broń wykupiona na jeden dzień i kasa nazbierana na burnie WIęc nie PI..DOL mi synku że się nie da da się wymaga więcej pracy i wysiłku jednak nie wszyscy biegają z AP i oczywiście w mecze śmierci nie gram a raczej rzadko ale na wolf Atak dobre staty osiągnąć to nie filozofia a po 3 nie mówiłem że potępiam hacki zawsze to wyrównanie szans jednak jak nie umiesz grać to ani hack ani AP Ci nie pomoże jeżeli jesteś nobem .

Masz AP jesteś pro nie masz to musisz liczyć na Skill...

Nie mów ze AP nie pomoże jak jesteś noobem... Pograj Na US'ie ,PL'u Z kolesiem FULL ap a ty 1 bron WP ciekawe kto wygra... jak 1 twój hit będzie mu walić 8-20Hp to nawet noob zdąży cie wtedy zabić.

No właśnie o to mi chodziło. Ta gra tez jest bezsensu. Nawet 5 groszy nie wydam więc liczę na hacka co szanse wyrówna. Nie pochwalam używania hacków i na pewno żadne tam speedhack, wallhack, tylko all weapon mi wystarczy :)

Ja gram już długo na Usie serverze grałem 4 lata i proszę Ciebie niema rzeczy niemożliwych pozatym grając na polskim niema tylu ludzi z full AP jest ich garstka AP mają ale nie fula a większość tylko broń co obecnie obrażenia broni i tak są zwiększone a bronią za AP jak ma armu też jest go Cieżko zabić pozatym armur możesz na polskim serverze kupić za złoto a na usie nie można było z tego co pamiętam więc nie żal się chłopcze jak będziesz ćwiczył i maż koleszke który z tobą gra dasz rade a co do hacków niema co płakać jak będą to będą jak nie kup Sobie broń za WM i też będziesz ich zabijał polecam j-89 i c-95 ja nią gram czasem kupuje uleprzoną ale żęby ją mieć panowie trzeba oszczędzać a jak chcesz się na full za golda zrobić nie zabrania wpedy biegasz z podstawowym uzi ja armuru nie używam ani nic takiego i jakoś mi idzie nie najgorzej KD mówi samo za siebie 3.0

co zrobić żeby wolfteam nie wykrywał haka ?? Ale to nie jest polska wersja polska nie działa ;/chyba mam Holenderską

Edytowano przez ropucha

Ta wersja chyba już nie działa bo od aktualizacji bląd .dll się wyświetla po włączeniu cheat

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 0
Użytkowników: 0