Przypominamy, że po aktualizacji nie ma już podziału na login i nazwę wyświetlaną, do logowania używać należy nazwy wyświetlanej (nick) lub adres e-mail przypisany do konta użytkownika.

Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej!

Uwaga! Przypominamy, że wraz z aktualizacją forum do zalogowania służy nick Twojego konta. Nowa wersja silnika forum nie korzysta z podziału na login i nazwę użytkownika. 
Twój nick jest loginem, alternatywnie można logować się używając adres e-mail przypisanego do konta.
Za utrudnienia przepraszamy. W razie problemów prosimy o kontakt na [email protected] lub poprzez fanpage forum.

Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Precision

[TuT]dSremu - własny serwer Sro.

197 postów w tym temacie

Mam pytanie
Mam viste i dsremu ale czemu nie ma mobkow ???

CYTAT(adi212 @ Mar 7 2009, 03:50 PM) <{POST_SNAPBACK}>
mam pytanko a działa to na 3legendzie plus

NIE NIE DZIALA bo ten sro client jest tylko do legend III

sremu nie mam mombów tylko takie ze wpisujesz komendę i się spawnają

Zrobiłem i działa smile.gif

1. Nie da się włożyć strzał
2. Nie działają skille z pacheona (bo jak bez strzał?!)
3. Za bardzo zbugowany.
3. Mam za słabego kompa na bycie gm'm, bo jak bardzo często(prawie ciągle gdy coś robię) mam "???????? ????? ?????", po ubiciu TG odrazu "?????????????????", a jak chce zespawnić coś lepszego od tg, np. uruchi to też mam "????????????"

Zwalony ten dsremu, za dużo bugów ma smile.gif
Zrobię sobie na innym emulatorze serva, może będzie lepiej, jak tak to napisze.

Otóż, ja zrobiłem tak...

żeby mieć strzały wystarczy (przynajmniej u mnie) Wkleić wszystkie pliki "pk2", oprócz "media" z aktualnego isro, jest mniej bugów i wogule lepiej sie gra.
Ale niestety jeszcze jest dużo bugów, ale zawsze trochę lepiej ;]

Ej a jak ja np. mam wersje silka 1.186 to tez zadziała????? CZy koniecznie musi być 1.150

wrzuccie sro_clienta na inny upload, bo mi ten nie działa =/

@ już done

może mi ktoś powiedzieć , jak zrobic wizza? i dać mi ID broni chinskich i europejskich ?. dziękuję ;p

czy ktoś odpowie/opowie jak się pozbyć tego pięknego błędu w dSremu ? smile.gif .
mianowicie, robię postać (czy to CHN, czy EU) i w emulatorze d-sremu v2. dostaję Error Run Time [13]
nie mogę zrobić postaci :/. o co Chodzi ?
pomorze ktoś ? smile.gif

pomorze ktoś ^^
:/ . chcę sprawdzić ten emulator . ^^ jak się pozbyc run-time error [13] !

dostaje dc nie wiem czemu a o co chodzi z tym plikiem ,,host'' ze trzeba tam wkleić to gwgt1.joymax.com ?? bo nie rozumiem... proszę o pomoc..;]

Wchodzisz do tego pliku host(otwierasz go za pomocą notatnika) i zjeżdżasz na sam dół i robisz odstęp 1 wiersz od ostatniego zdania i tam wklejasz to co jest tutaj na 1 stronie.

żal... robie wszystko co jest na str. 1 wklejałem robilem co sie da ale nic ;( caly czas jest :
Nie można utworzyć pliku
C:\Windows\System32\drivers\etc\hosts.
Upewnij się, czy ścieżka i nazwa pliku są poprawne.
Gdyby ktoś chciał mi pomóc to pisać na gg 363186
PS. Jeśli to ma znaczenie to ja mam Windows Vista wink.gif

mam pytanie jakbym chcial stworzyc sobie jakiegos suna to da sie ??

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 0
Użytkowników: 0