Przypominamy, że po aktualizacji nie ma już podziału na login i nazwę wyświetlaną, do logowania używać należy nazwy wyświetlanej (nick) lub adres e-mail przypisany do konta użytkownika.

Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej!

Uwaga! Przypominamy, że wraz z aktualizacją forum do zalogowania służy nick Twojego konta. Nowa wersja silnika forum nie korzysta z podziału na login i nazwę użytkownika. 
Twój nick jest loginem, alternatywnie można logować się używając adres e-mail przypisanego do konta.
Za utrudnienia przepraszamy. W razie problemów prosimy o kontakt na [email protected] lub poprzez fanpage forum.

Strepsils

Wasz wymarzony serwer - wymiana zdań

1476 postów w tym temacie

Tak jak ty Strepsils :) Eveneye. NevrasT'a nie widziałem muszę zobaczyc ale dużo sie o nim mówi więc myślę że fajny :)
Czekamy do 20
Bless ;>
22 osób lubią to

Evenye i NevrasT na tych privach wszyscy będą grali... temat za bardzo nie potrzebnie założony...
W NevrasT jest wszystko nowe o czego nigdy nie widzieliście !
2 osoby lubią to

Idealny serwer to serwer PvP (lvl, kasa, eq epickie +9 za darmo u npc oraz zwiększone bony) lub serwer na podobieństwo candy longju. Serwery hard sa idiotyczne granie na nich jest nudne i monotonne przez co nie na przyjemności z grania na nich.
22 osób lubią to

Ja proponuje server Typu Celtestial-Wordl. Duzo nowych mapek odblokownany 217 i wogole;>
12 osób lubią to

ja lubię 4fun/pvp takie jak yt2game (przed re-loadem)
19 osób lubią to

[color="#FF0000"][size="4"]Witam[/size][/color]
Oczywiscie musibyc to hard z ratami 50% <_<
z Ulepszaczami i tym podobnymi .
Z przedmiotami które są w is , ale które idzie zdobyć bezposredni w grze ,ciężką tułaczką : )
10 osób lubią to

1. Exp nie za szybki z 100%
2. Stalki i bronie 65+u handlarzy +0
3.Ulepszacze u handlarzy
4.Wprowadzone nowe bronie, mapy, 127lvl.
5.Bez żadnego IS'u;)
8 osób lubią to

Ja tam wszystko co chciałbym na privie postarałem się aby było na EvenyeMt2 :)

Grajcie gdzie chcecie ale gra musi mieć sens. Grałem na kilku privach tego typu czyli hard i na nich na serio fajnie się gra ;)
5 osób lubią to

Popieram wypowiedź Reiden'a .. Prywatny server nie powinien być "Hard" ( to pojęcie jest również różnie odbierane ). Chcesz hard? Idź na globala ;) Priv powinien dostarczać przyjemności z gry i odprężać.

Idealny prywatny server . mhmm
-raty? 50k+ yang z mobków minimum
-żadnych misji
-nowości ;) Nowe eq, bronie, zbroje, jednak bez przesadyzmu .. itp
-IS wiadomo, niezbędny.. Aby server mógł się rozwijać
-ulepszacze ( tylko perły ) na +7,8,9, bronie epickie
9 osób lubią to

Dedykowany serwer 50:50 (Hard:4fun), długotrwały, eventy, dobre zabezpieczenia.
3 osoby lubią to

Częste eventy, duży exp żeby nie męczyć się z wbiciem 75 lvla, średnia trudność zdobywania itemków no i oczywiście skile P za pomoca jednego kamienia. Dobrym pomysłem byłoby dodanie dropu itemków do bonowania itemków z mobów i metków a nie w sklepie.
5 osób lubią to

//x

Edytowano przez arko94
1 osoba lubi to

Taki server podobny do pla tylko w h** misji z nowymi nagrodami itd
1 osoba lubi to

Witam!
Serwer chciała bym z 3 razy większymi ratami jak na Pl'u
Nowe misje :rolleyes:
Max 99lvl
Bez nowych itemków typu...smiercio
Ulepszacze
5% szansy na ulepszenie na +9 (tak wiem dziwne ale było by fajnie mieć takiego stresa)
Bodzie dropią
8 osób lubią to

//x

Edytowano przez arko94
5 osób lubią to

Serwer 4fun bez dzieci neo ^^ . Rajjjjj ;D
ale też coś podobnego do Pl ,że trzeba się namęczyć ,żeby coś zyskać i wgl. i ,żeby były trochę większe raty niż naPl'u :D :rolleyes: :mellow: ^^

[color="#00FFFF"][size="4"][center]Jak dla mnie stary dobry Avalon :) [/center]
[/size][/color]
[color="#00FFFF"][size="3"][size="4"]-Raty idealne :)
-Brak broni na 85+ (tylko syriusze, bedy itp. no nie liczac Miecz'u Diabla ale to za konkurs chyba x3 na serwie)
-Brak ulepszaczy (tylko perly +7/8/9)
-zwykle zbroje + hwang (25% na ulepszenie + sporo kasy ktora dropi srednio, wiec trzeba sie nameczyc zeby uzbierac 1,2kkk + kupic perly 3x po 10)
-misjie ogarniete tylko te u biologa (no moze z 2 jeszcze ale nie pamietam :])
-kon bojowy, chcesz militara? To sobie zrób,
-zadnych epickich itemów i innych badziewi,
-zauwazylem ze ostatnio dodano wierzchowce,
-No jak kazdy serwer jakis minus musi byc, a mianowicie mało eventów (zazwyczaj jakis konkurs ale tez dosyc zadko).

[color="#FF00FF"]Przydalby sie taki serwer tylko NEW bo tam juz zbyt duzo dzieci neo jest.[/size][/size][/color][/color]
5 osób lubią to

Ja mam 2 wersje idealnego metina ;)

[color="#FF0000"]Pierwsza :[/color]

Power Hiper ekstra max Pvp :D :

-na poczatek dostajesz 60lv. z militarem po czym otwierasz szkate np. Ripera z ktorej dostajesz 120lv :D
-Dalej eq na 105 itp (chyba 105) czyli cos jak Miecz Diabelka epicka zbroja i reszta
-Skille na P na samo Dzien dobry :D
-I oczywiscie 100% PvP wojny gildii i inne waleczne dodatki :D
-Mozesz ulepszac eq u kowala (masz tam 100% :) )
-Do tego przydałby się jeszcze jakis pro Boss ktorego nie zabijesz samemu ale z 5tka kolegow ;)
-Oczywiscie pro bony typu 5k hp 20% Kryt przeszywka
-Logiczne duzo na ludzi :) po 10-15 % bo jak za duzo to na hita padniesz xD

[color="#00FF00"]Druga Wersja : [/color]

Dosc odjechany 4fun ktory ma CH1 (PVP) CH2 (Exp) albo raczej cos hm... Tribora 1 Tribora 2 :D (servy wymyslone nie wiedzialem jak to ująć ;d

-Na Good Day :P dostajesz taki 30 lv. eq +9 (fms lwie itp ;d) i oczywiscie jaki Konik bojowy :D
-Lv max. is 99 ^^
-Eq typu Niebianska stal +9 300defa na 99 lv ^^ czy cos podobnego
-Bron na 90 to Smiercio i inne a na 99 np. Baronek ;) Niebianski
-No i jakies dodatkowe mapki na ktorych leca Broszurki (ulepszenie 100% ale np 5broch +7 10 broch 15 broch na +9 :) )

A tak moim zdaniem server taki troszke "lepszy" niz global to nie server :) oczywiscie to moje zdanie i co za roznica jesli exp o 3% lepszy .??

Rozpisalem sie trooszke ;d Szkoda ze te servy maja szanse 1% ze jakis luzak go zrobi ;)
6 osób lubią to

Hmm. może tak: Stalka +0 po 1kkk tak samo baron+0-1 a drop yang mysle ze z 5 godzin i mamy te 1kkk, exp w jeden dzien(5 godzin) z 60lvl, i dużo obcokrajowców ;D(lubie sie nabijac z turkow) ;]
[size="5"]Stare dobre czasy z ymyt2 i fylongju :)

[/size]
2 osoby lubią to

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 1505479
Użytkowników: 1180275
Najwięcej on-line: 42335
Najnowszy użytkownik: zakxe