Siemka Jako że wielu z was bardzo lubi podyskutować o tym na jakich to serwerach by się nie pograło... Postanowiłem założyć ten temat. Tu możecie wypisywać co byście chcieli by pojawiło się na serwerze metin2, jakie są wasze najmilsze wspomnienia, na jakich ratach/handlarzach/fabule wam się najlepiej gra. Ostatnio pojawiają się też tematy ludzi, którzy najzwyczajniej w świecie chcą jakoś dogodzić swoim przyszłym graczom i pytają,co by chcieli. Ten topic będzie zbiorowością, to stąd możecie b