Możemy sobie podawać nasze ID, inaczej nicki na Playstation Network, oraz gry jakie posiadamy. Wtedy będziemy mogli dodać kogoś do znajomych i grać razem multiplayer w różne gry.
Moje ID to Notrance1337 ,zapraszajcie
Gry jakie posiadam:
-Assassin's creed brotherhood
-FIFA 12 <<<< POLECAM
-Need For Speed The Run
-InFamous
-SmackDown vs. Raw 2008
-MotorStorm
-Fifa 08
-Spider-man 3
-Heavy Rain Move Edition
-Sports Champion
-Killzone 3
-Mortal Kombat <<< P