Możemy sobie podawać nasze ID, inaczej nicki na Playstation Network, oraz gry jakie posiadamy. Wtedy będziemy mogli dodać kogoś do znajomych i grać razem multiplayer w różne gry.   Moje ID to Notrance1337 ,zapraszajcie Gry jakie posiadam:   -Assassin's creed brotherhood -FIFA 12 <<<< POLECAM -Need For Speed The Run -InFamous -SmackDown vs. Raw 2008 -MotorStorm -Fifa 08 -Spider-man 3 -Heavy Rain Move Edition -Sports Champion -Killzone 3 -Mortal Kombat <<< P