Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum.

Pastor.Cris

[Dyskusja] Fantasticworld

FantasticWorld Metin2 Private Serwer   167 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy gra?e?/a? na serwerze TheNextLand?

• Tak
      78
    • NIe
      89
  2. 2. Czy podoba? wam si? serwer TNL?

• Tak, Bardzo mi si? podoba?.
      47
    • Owszem podoba? mi si?
      43
    • Nic nadzwyczanjego
      39
    • Nie, nie podoba? mi si? w ogóle
      38
  3. 3. Nowe pytanko: Czy zagracie na FW2 ?

• Jasne, ?e tak
      104
    • W?tpi?, mo?e tak
      35
    • Nie zagram na 100%
      21

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zagłosować w ankiecie.

371 postów w tym temacie

pastor ile dajesz procent że serwer ruszy w tym tygodniu.....

mnóstwo graczy czeka na ten serwer...

Pozdrawiam; StyLMałolata;*

1 osoba lubi to

Serwer hostujemy u Spopiego rejestracja zamknięta, serwer tez;p. Istnieją dość duże szanse jednak DotPay zwleka z wpłatami:(. Kolego ConQePRO mógłbyś podesłać te pliki, im szybciej się z tym uwiniemy tym szybciej zaczniemy robić coś innego. Cupidyn rzeczywiście się postarał już dostał +.

3 osoby lubią to

moim zdaniem to jesli ma byc lvl 255 to trzeba dodac nowe skile poniewaz i tak dla postaci co maja 5skili na 85-87(nie pamietam ) juz wiecej w skile nie mozesz dawac a wiec zrobcie tak ze max lvl 127lvl ale gdy np ktos osiagnie max lvl to zrobcie 255 i nowe skile od 127 takie specjalne i pomyslcie ile to musielibyscie zrobic nowych itemow zeby warto bylo wbic ten lvl

Koń bojowy będzie na start. Nie chcemy zrobić z serwera aż takiego harda, jeszcze zdążycie ponarzekać, że serwer zbyt trudny... Jak zwykle z resztą;] Aby zdobyć Konia Wojskowego będzie trzeba wykonać odpowiednio misje, biolog edytowany, nowe questy w drodze.

1 osoba lubi to

Mała prezentacja forum serwera.

http://info-fw.xaa.pl/index.php

Możliwe że jutro wrzucę jakiś filmik przedstawiający dotychczasowe nowości.

Wersja forum: v.01

2 osoby lubią to

Ja bym proponowal dodanie teczowego kamienia ktory by dawal Dowodzenie P Combo Na 3 POLI G ITP. Tak jak na Candylongju, ten kamien moglby z jakiegos bossa dropic albo metkow 100lvl ktore moglby by byc na nowej mapce

Cały czas pracujemy i udoskonalamy serwer. Start przewidywany jest na 8 lub 9 października, jednak nic nie jest jeszcze pewne, czekamy na kasę z DotPay. Zasrane obiboki....

2 osoby lubią to

Czy to jest jakis pewny serwis, czy jak to mam nazwac? Czy korzystaliscie juz z niego albo znacie osobe ktora z niego korzystala i otrzymala owe pieniadze?

1 osoba lubi to

Tutaj pytanie do pana wyżej, uważasz, że pieniądze dojdą do piątku? Ludzie czekają;] Serwis jest pewny w 100% tylko się obija. Właściwie to termin już minął. Odpowiedz im;] Ja mykam spać jutro napisze z 5 questów w środę dostaniesz kolejną paczuszkę pełną niespodzianek;] Pod wieczór oczywiście. Trzymajcie się cieplutko. Czekamy na wasze propozycje dot. zmian w plikach serwerowych i w kliencie mile widziane tutki, pomysły na ciekawe questy otrzymują bonusy.

2 osoby lubią to

@grabos Wierzchowce Beda poczytaj wypowiedzi autora a nie wbiles sie w Temat i swiecisz nie wiem czym ...

pastor. mam te pliki ale jest problem tzn. to są pliki PC no i w tym jest też 3xDMG HORSE, wiem że da sie to oddzielic file extracktorem ale ja niewiem jak...

jak uda mi się to oddzielić to wrzuce i podam

pozdrawiam;sTyLMaLoLaTa ;*

Edytowano przez ConQePRO
1 osoba lubi to

Moim zdaniem qesty powinny być ciekawe żeby nic nie było tak do końca jasne że np zabij tyle i tyle przynieś to i to Qesty powinny być nastawione na grę w grupie.

Pracujemy nad questami. Zbroje prezentowane na filmie również znajdują się w kliencie.

3 osoby lubią to

zróbcie mapę specjalną na której co chwile się respią metki i bosy TP u specjalnego NPC ale 1 rzecz ten npc bd tylko dodawany do danego królestwa po wygraniu eventu ^^ i zróbcie Event OX

1 osoba lubi to

zrobcie specialna mapke z bossami i metkami

I żeby z oponek wylatywaly stalki i bronie 75lvl

11lvl konia na start a nowe wierzchowce po wykonaniu questa

Zrobic mapke dla graczy od 5lvl do 30lvl z metkami

@PilaT002 ja mysle ze to jest logiczne ze jak klient z 2010r. to mozna bic z nowych wierzchowców oczywiscie osobnych ,a nie podmiana za konie.

@seomid wyrownac ilosc skili dla kazdej postaci ? troszeczke by inne klasy z wiksza iloscia skili byly poszkodowane .

Sprawa z turniejem Pvp to nei ma czegos takiego jak robot tylko by to wygladalo podobnie do eventu ox GM stoja za sciana a normalni gracze nie moga do nich podejsc .

TeRRoR melduje sie do gry.

Zapraszam wszystkich ZNAJOMYCH.<o ile takowi grają jeszcze>.

moge sie zniechecic...ale zobaczymy jak to wyjdzie:_)

Witam!

Mam pytanie ile będzie ważył klient?

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 0
Użytkowników: 0