Skocz do zawartości
Pastor.Cris

[Dyskusja] Fantasticworld

FantasticWorld Metin2 Private Serwer  

167 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy gra?e?/a? na serwerze TheNextLand?

• Tak
      78
    • NIe
      89
  2. 2. Czy podoba? wam si? serwer TNL?

• Tak, Bardzo mi si? podoba?.
      47
    • Owszem podoba? mi si?
      43
    • Nic nadzwyczanjego
      39
    • Nie, nie podoba? mi si? w ogóle
      38
  3. 3. Nowe pytanko: Czy zagracie na FW2 ?

• Jasne, ?e tak
      104
    • W?tpi?, mo?e tak
      35
    • Nie zagram na 100%
      21

Polecane posty

Serwer zostanie uruchomiony prawdopodobnie w piątek lub sobotę za tydzień, wciąż czekamy na pieniądze z dotpay, 3-4 dni po terminie i nadal pieniążków nie widać. Obrzucamy ich e-mailami jednak nie otrzymaliśmy dotąd odpowiedzi. Prosimy o cierpliwość, strona zostanie uruchomiona 1-2 dni przed startem serwera, zostanie udostępniony klient, damy wam czas na przygotowanie się do startu, zdajemy sobie sprawę, że nie każdy ma łącze 100mb;p

PS. Nie jestem Soul !!! Nie mam z nim nic wspólnego.

Pozdrawiam Pastor.Cris

conqepro gildi nie mozesz zajmowac kto pierwszy ten pierwszy ale i tak nie nazwe tak gildi!

wbijac do Jinno!

A ja będę złośliwy i zabronię tej nazwy;p;p Nie macie już się o co sprzeczać? Bronie, jeżeli chodzi o same bronie to zostało już właściwie udostępnione nowe wyposażenie, które zapewni wam grę do ostatniego poziomu. Podobnie jest z biżuterią ulepszaczami czy questami, questy nie są obowiązkowe, jednak zachęcam do wykonywania ich;] Przewidywane są całkiem pokaźne nagrody;]

Pastor.Cris Poczytaj jakie ja dodalem propozycje aby wprowadzic na serwer ;x

Potem moze dodam next propozycje...

a ile tak około będzie ten client zajmował, mógłbyś już wrzucić gdzie clienta aby go miec juz ;p

Roy czytałem twoje propozycje, jestem na bieżąco, niestety muszę was zasmucić, bez klienta nie zagracie na naszym serwerze, w tym momencie klient zabezpieczany jest przed dmg hackiem i innym syfem tego typu.

Radziłbym popatrzeć po MPC bo serwery padają czy jesteście na takie coś przygotowani chodzi o Hackera/ów ...?

Co jak chicalbym wiedziec o serwerze?

No to tak:

-sa nowe mapy

-jakie? i co na nich jest?

-jakie sa raty serwera?

-czy jest specjalny item ktory dostaniemy po osiagnieciu max lvl

-czy sa nowe obrazki skili

-czy sa nowe wierzchowce czy tylko zamiast koni

-co dodaliscie nowego a czego nie wypisalem

Moim zdaniem przydało by się wprowadzić RESP i DROP bossów co najmniej 80% wszystkich bossów w metinie

Głownie :

-Duchodrzew ----> RED LAS

-Czerwony Smok ---> Ognista Ziemia

-Zjawa ---> DT

- itp...

-No i można dodać też inne np;

-Odrodzony Wodz Orkow

-Król Pająków

-I inne odrodzeniaki

W red lasie wprowadzić RESP "OPONEK"

-Wprowadzić Metki +100lvl...

-Dodać DROP jakiś nowych itemek np (szkat z kasą / expem) na nowej mapie

-Najważniejsze co najmniej 2 x CH na serwer

To na razie tyle...

No więc tak, jeżeli chodzi o bronie to zostały one już właściwie dodane, zostanie udostępnione ok. 4 - 5 broni dla każdej klasy postaci, nadane zostaną im odpowiednie bonusy itp... Skille zostały już odbugowane, pracujemy nad nowymi bossami i potworami. Dzięki zwłoce DotPay mamy troszkę więcej czasu, możemy poprawić parę niedociągnięć. Obiecujemy, że nasz serwer nie posypie się jak większość opublikowanych na forum dedyków. Nie ma takiej opcji, pracujemy nad zabezpieczeniami cały czas udoskonalamy klienta oraz szukamy nowych rozwiązań aby utrudnić grę osobą korzystającym z różnego rodzaju wspomagaczy. Np. Gra bez klienta nie jest możliwa. Osoby grające na hackach nie będą widziały itemów, nie tylko tych nowych, w ogóle wszystkich pracujemy nad patcherem, który sprawdzi wagę pliczków, jeżeli coś się nie będzie zgadzało gra się nie uruchomi. Jeżeli macie jakieś wątpliwości możecie dalej pytać w tym temacie, nie pogardzimy również nowymi propozycjami dot. zmian na serwerze i zabezpieczeń oraz rozwiązań, które mogą utrudnić grę na wspomagaczach.

Mam takie pytanie ... Piszesz ze serwer tak szybko nie padnie jak reszta dedykow ... Moze i nie padnie , ale czy on w ogóle wkoncu ruszy ?

[email protected] Przepraszam za to glupie pytanie , nie bylem na bierzaca ale juz all wiem ;]

Gdybym nie miał pewności nie zakładałbym tego tematu, przeczytaj moje posty będziesz wiedział dlaczego jeszcze nie wystartował.

Powtarzam pytanie poniewaz na nie nie odpowiedziales!

Co jak chicalbym wiedziec o serwerze?

No to tak:

-sa nowe mapy

-jakie? i co na nich jest?

-jakie sa raty serwera?

-czy jest specjalny item ktory dostaniemy po osiagnieciu max lvl

-czy sa nowe obrazki skili

-czy sa nowe wierzchowce czy tylko zamiast koni

-co dodaliscie nowego a czego nie wypisalem

-sa nowe mapy - oczywiście, że są na serwerze

-jakie? i co na nich jest? - zupełnie nowe lokalizacje na których znajdują się nowe npc oraz potwory i matiny

-jakie sa raty serwera? - zbliżone do starego tnl'a dość łatwy exp do 80 lvl'a później już dużo trudniej

-czy jest specjalny item ktory dostaniemy po osiagnieciu max lvl - jak dotąd jeszcze nikt go nie osiągnał

-czy sa nowe obrazki skili - naturalnie

-czy sa nowe wierzchowce czy tylko zamiast koni - nowe mounty zostały dodane oddzielnie, wszytki jest w najlepszym porządku

-co dodaliscie nowego a czego nie wypisalem - jest tego mnóstwo

Pytajcie dalej, co powiecie na max 255lvl? czy 127 wystarczy?

Ja proponuje mapy np v2 od 60 v1 od 40lv atlantyda od 75 bo słabsi gracze jak będą tam expić to pewne na 1hicie itd

Myślę, że lepszym rozwiązaniem będzie maksymalny lvl 255 ;D Więcej osób zagra na tym serwerze ponieważ zapewni on dłuższą grę.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 1518812
Użytkowników: 1189742
Najwięcej on-line: 42335
Najnowszy użytkownik: HEXB