Skocz do zawartości
Pastor.Cris

[Dyskusja] Fantasticworld

FantasticWorld Metin2 Private Serwer  

167 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy gra?e?/a? na serwerze TheNextLand?

• Tak
      78
    • NIe
      89
  2. 2. Czy podoba? wam si? serwer TNL?

• Tak, Bardzo mi si? podoba?.
      47
    • Owszem podoba? mi si?
      43
    • Nic nadzwyczanjego
      39
    • Nie, nie podoba? mi si? w ogóle
      38
  3. 3. Nowe pytanko: Czy zagracie na FW2 ?

• Jasne, ?e tak
      104
    • W?tpi?, mo?e tak
      35
    • Nie zagram na 100%
      21

Polecane posty

ViruS181 - dzięki wielkie na większość z twoich propozycji braliśmy pod uwagę już wcześniej, dzięki tobie mamy buffy dla wszystkich klas postaci, te skile będą miały na razie jeden poziom. Zastanawiamy się tylko czy wyrobimy się do piątku z nimi, jeżeli nie będą aktualizacje klienta poprzez patcher;] Postaramy się uruchomić serwer do piątku. Późnym popołudniem będzie już można się raczej zrelaxować przy grze z puszką coli/piwa w ręku. Obecnie wykańczamy klienta. Zostało jeszcze parę drobiazgów + system ulepszeń i drop z new potworów.

!!! Uwaga !!! Start serwera może zostać przeniesiony na sobotę !!! Uwaga !!!

Co do bodego to ja polecam szycie a dla mentala kryt. Mental jest wolny wiec komu bedzie sie chcialo machac mieczem zeby walnac to szycie. U daggera tez mogloby byc szycie albo trucie - Mozna wzmocnic szanse na otrucie w chmurce bo na P jest 60% a u archera w trujacej strzale jest 100%. Co do szamanow to u smoka dalbym szybkosc magii a u heal kryt. Co do WP to sam gram ta postacia i znam ja idealnie. Brakuje mi w niej omdlenia typu szarza ale bardzo do pvp przyda sie buff z szyciem. WP jako jedyny ma w skillach wbudowana przeszywke - na P jest to 12% palec i wir, wiec taki buff, np. 30% da duzooo.

ViruS181 dla Szamana Smoka jest niepotrzebna przeszywka bo nie wali z wachalarza/dzwonu tylko skilami i ucieka wiec... zanim napiszesz cos to zastanow sie czy to ma sens ^^Wiec najlepiej szansa na krytyka...

@Topic Najlepiej dodac po 1skilu dla kazdej profesji niz zmieniac wszystkie ...bo to by nie mialo sensu duzu ale to duzo testów musialoby byc,aby skil z innej profesji nie byl lepszy od innej ;>

- Dodac calkiem inne ulepszacze na nowe zbroje/bronie nie takie jak np.broszura tylko w ogole dodac nowy item zrobic grafike i wgrac do klienta.

- Na nowe mapy nalozyc Blokade dla mnieszych lvl

- Nowe Poty takie jak byly na Starym TNL'u ponad 2k pz

- Dodac taki Hmm automatyczny Event z Dyniami np.co miesiac by sie on odbywal ;>

- Mozliwosc zdobycia nowego wierzchowca ,Pieczec by dropila w av2 lub na nowej mapie i mozliwosc uzycia na wyznaczonym lvl.

- Kilka nowych Bossów Respiacych sie na nowych Mapach

- Quest z Mozliwoscia robienia Ros.Np.Dropniemy 5 monet zanosimy do jakiegos Npc a on nam daje 10 Losowych Ros ;>

- Quest z Pokazywaniem na czacie Ogolnej ilosci Osob Online co 1h

- Dodac Epickie Bronie i nowe Zbroje

- Jeden Metin respiacy sie w wyznaczonym miejscu z duza iloscia HP-Drop: Losowy przedmiot(Ustalony)

To sa moje Propozycje Jakie moglyby zostac Wprowadzone na serwer ,wiec... nie kazdy musi sie ze mna zgadzac .

Drodzy użytkownicy, z przykrością pragnę was zawiadomić, że najprawdopodobniej z powodu problemów ze sprzętem na którym serwer hostowany jest w tym momencie nie będziemy mogli wystartować w piątek, wszystko będzie wiadomo dopiero jutro ok godziny 18:00 za niedogodności przepraszamy.

Wszystko wskazuje niestety na to, że nie damy rady wystartować w ten weekend, aktualnie pracujemy nad zabezpieczeniami serwera, pragniemy zapewnić wam miłą atmosferę i pewność, że serwer nie zostanie przez nikogo zaatakowany, staramy się zoptymalizować silnik gry jak i FreeBSD zabezpieczyć mysql etc. Stawiamy na jakość, zrozumcie to, przepraszam, że wprowadziłem was w błąd. Postaramy się uporać z tym jak najszybciej, jutro będę miał trochę czasu postaram się to skończyć. Brakuje nam jeszcze paru elementów, aby skleić wszystko w całość. No nic mam nadzieje, że nam wybaczycie.

nie no lol... tyle czekania od poniedzialku na serva i lipa !!!

Obiecuje, że zostaniecie za to wynagrodzeni zaraz po starcie. Nie proszę o zamknięcie tematu, może przez te 7 dni wpadnie ktoś na jakiś genialny pomysł.

Jeżeli wszystko już jest, to pronouje dodać, drop sztabtek po 1-2kk - Dropiły by z każdego moba, na każdym levelu...

A więc ;D

Exp Drop duży aby nie było że gra nie sprawia zabawy.

Co do nowych skilli to co pisała Honghua "jak źle napisałem to sorka" tylko mental niech dostanie coś do kreta ;D

-Dać resp elitarnych bossów a z nich epickie bronie słabsze (albo nie zależy czy to bardziej Hard bardziej 4fun) Perły KD kamienie duchowe i Kamienie Tęczowe

-Bony to 3k hp max po 15% kryta czy przeszywki otrutka normalnie usunąć bony które się nie przydają (Ogień,Wiatr,Błyskawica,Reg hp/pe max pe Silny na zwierzaki)

-Rosy można dodać ale takie tylko co przydają się do expa (czyli rosa na magie totalnie odpada)

-Ulepszacze śmieciowe usunąć ogólnie to najlepiej ulepszacze to tylko perły i jakieś inne ciekawe nowe itemki na bronie epickie czy zbrojki

-Dać nowy duegon (z tym by były trudności) Jak DT tylko trudniejsze

-Zrobić Czarna Stal-Srebrna Stal-Złota Stal-Szmaragdowa Stal

-Itemki do biologa w oddzielnym sklepie oddawanie co 1 sec aby szybko oddać all questy z biologiem

-Konia powinno się łatwo robić

/Nie myślcie że jak dacie mały exp to wydłużycie grę gracza.Da radę w inny sposób

/Nie polecie na kaskę

Jak tak będzie to gram i łaski nie robie ale na Nervascie zawszę będę grał

włączcie mi tego serva w ten weekend plis;d

niemoge się doczekać

no daniel ale zesz chlopkowi pojecha xdddddd aja nadal czekam na serwer a co do new skilli cupidyn dobrze mowi. ROZPIERDALASZ ICH KOLES......hehe na przyszkolsc spokojniej dobrze

Czytaj cały temat, a nie wyskakujesz..

Jeszcze nie, ma ruszyć w ciagu najbliższego tygodnia..

ja tam sie an noew skille niwypowiadam ale dla WP moze zamiast rozproszenia albo strachu cos dodac ;p

Coś Ty gadasz...

Strach to podstawa do ekspa, rozumiem rozprochę.. Ale żeby strach ? - Pewnie na PL'u nie miałem większego niż 70..

Rozprocha też przydatna pod pvp, także... Nic ująć nic dodać. - Niech zostanie jak jest.

Tak, następi to w przeciągu następnego tygodnia.. Bądźmy cierpliwi.

kiedy bedzie on ? Zesmy sie podjarali ^^

Nie zapomnijcie o zabezpieczeniu event_flag

ja na serwer czekam od poniedziałku ale jestem cierpliwy więc dam rade, z jednej strony chcę grać a z drugiej strony lepiej niech go dobrze zabezpieczą

pozdrawiam

sTyLMaLoLaTa ;*

moze zrobcie 30lvl na start expic sie na pieskach nie ma sensu!

30 lvl na start.... skąd wiesz jaki będzie exp na serwerze i skąd wiesz ze ex na pieskach jest nipotrzebny moze na psach exp będzie leciał do 5/6 lvla moze to będzie troszke hard exp

macie juz stronke do reje i kliienta ?

elo to ja duda stronkea bedzie dopiero jak serwer bedzie on ;p

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 1520056
Użytkowników: 1190504
Najwięcej on-line: 42335
Najnowszy użytkownik: malamadzia699