Skocz do zawartości

FairGame.pl | Szukam ekipy do Administracji (współpraca długoterminowa)

Rekomendowane odpowiedzi

EDIT 20.11.2022r.

OTWARCIE SERWERA NASTĄPI W PRZYSZŁYM TYGODNIU, ZAPRASZAMY OBCZAIĆ NASZĄ WSPÓLNIE ZROBIONĄ PRACĘ NAD SERWEREM, IP: ASMSERWER.PL

WIĘCEJ INFORMACJI BĘDZIE PODANE NA STRONIE SERWERA FAIRGAME.PL 

Chcesz z nami współpracować przy serwerze? Pisz na PW lub forum serwera! 

[edit 10.11.20220]

szukam ludzi którzy ogarniają funkcję związane z utrzymaniem porządku na serwerze i dodatkowo ma chęć wybudować jakieś obiekty na serwerze to jest mile widziane. Zapraszam do kontaktu!

Pisz na PW MPCForum lub na FairGame.pl

[EDIT 5 3.11.2022]

Została ogarnięta współpraca z pewną dobrze rozwiniętą siecią gier MultiPlayer, Technik/Administrator Serwera ogarnia pluginy/pliki konfiguruję je i wgrywa na serwer [survival+działki] EDYCJA ZIMOWA! Prace idą pełną parą! Nie długo będę mógł poinformować o planowanym starcie serwera + reklama (będzie pewnie już w innym dziale) lecz na ten moment szukam reszty ludzi do zarządu/Administracji serwera, szukam ludzi którzy ogarniają funkcję związane z utrzymaniem porządku na serwerze i dodatkowo ma chęć wybudować jakieś obiekty na serwerze to też jest mile widziane. Zapraszam do kontaktu!

[EDIT4]

Szukam osób do zbudowania nie wielkiego spawnu na serwerze i paru bodowli pod serwer by to wyglądało. Oferuję za to miejsca w Administracji! piszcie na PW! Jeżeli jesteś znudzony ograniczonym budowaniem na działce u kogoś na serwie to wyrwij się i miej tą nie ograniczoną możliwość wykazania się u mnie na serwie Zapraszam!

Cześć, szukam kogoś kto gra w minecraft i potrafi wgrać pluginy na serwer oraz je obsługiwać, (wie co do czego + komendy na serwerze)

Może to być 1 osoba, a może być więcej, aby miał te kilka minut dziennie na rozmowę i zrobienie czegoś. Nie wymagam jakiegoś profezjonalizmu lecz obycia w tym temacie.

Serwer do gry na luzie nie na jakąś dużą skalę (serwer free build, działki, mapy surowcowe,) oczywiście do negocjacji i zależy od wyboru paczki pluginów...

Oferuję od siebie dobrą zabawę, brak jakich kolwiek spin, czy wywyższania się nie potrzebne to mi jest. Oczekuję gry i zabawy przy serwerze w fajnym zespole 😄 (taki mam końcowy zamiar) że po pracy/szkole można se wejść postawić se parę dirtów i popisać z ludżmi i razem się bawić. 

Za serwer ja zapłacę (craftserv), jakąś mapke się wgra lub coś się zbuduje, dam parę pomysłow które mam głowie i porównamy z pomysłami reszty i coś się zaplanuje.

Jest ktoś chętny do wspólnej zabawy to piszcie tu lub na PW, jakieś pytania czy wyjaśnienia, śmiało pisz. Jak coś poźniej możemy ustalić zawsze inny komunikator.

Mam nadzieję że jeszcze komuś chce się grać i ma chęć trochę pograć, pogrzebać w pluginach :)

Pozdrawiam Cieplutko! 😉

[EDIT 1}

Założyłem już serwer na Hostingu CraftServe, kiedyś z paczką przyjaciół też miałem serwery lecz na innym już nie istniejącym hostingu.

Tu niby jest łatwo wszystko uruchomić lecz mapa jest a inne pluginy które zainstalowałem z strony hosta to coś nie działają albo już nie rozumiem jego działania, jednak mineło pare lat i teraz mogę sie złapać za głowę i ponawiam pytanie i dalej szukam szłowieka który mi po prostu wgrą jakąś podstawową paczkę pluginów na serwer (1.19.2) by działał i można było se pograć z garstką ludzi. Proszę o pomoc jeżeli ktoś już miał styczność z tym hostingiem i ma jakieś pojecię obycia w nim 😉

[EDIT 2] 24.10.2022

Serwer stoi ma już przydzielone IP i mape, pomysły są lecz ludzi do Administracji brak (jeden chętny, są rozmowy na pw) Ponawiam dalej pytanie a zarazem prośbę o ty by znalazły się osoby do moderowania i adminowania na serwerze. Tak, szukam wspólwłaścicieli na serwer! Ja pokrywam koszty serwera w 100% a resztą zajmie się Admini oraz technik serwera których właśnie szukam, wystarczą mi wasze chęci i obycie w podstawie prowadzenia serwera :) Chętnych dalej zapraszam na PW profil MPCForum! BEZ OGRANICZEŃ WIEKU! Chodź szukam ludzi z nie naganną klulturką i komunikatywnych😄

[EDIT 3] 27.10.2022

SZUKAM LUDZI DO ADMINISTRACJI! (HEAD ADMINI SERWERA [ASM])

Ponawiam zapytanie czy ktoś podejmie się współpracy przy serwerze [ASM], potrzeba mi ludzi do zarządzania serwerem i pilnowania stabilności mapy (pluginy)

Gwarantuję posadę tym którzy zagwarantują chęć pomocy posadę [email protected] Serwera (Nie będzie musiał płacić za serwer) Koszty hostingu pokrywam ja, mogę też zajmować się reklamą serwera jak i doradzaniem do niego, lecz chodzi mi o dobrą zabawę i miło spedzony czas na pracy/szkole z wami 😄 Zapraszam do kontaktu na PW 

Edytowane przez Hardy359

• Hardy359 zmienił(a) tytuł na [ASM|FG] [AKTUALNE!]Szukam ekipy do Administracji (współpraca długoterminowa)

Ogłoszenie aktualne, lecz stanowisko Technika, współwłaściciela serwera aktualnie nie, ponieważ ma wolną rękę na wgranie i konfigurację na wyłączność.. Szukam aktualnie Administracji serwera do pilnowania porządku, tworzenia obiektów, działek na serwerze, prosta robota admina, jeżeli zna komendy itp. Gdy ogłoszę start serwera to będzie specjalna Rekrutacja na ADMINA ale to juz na stronie serwera FairGame.pl można już śledzić i czekać na rozpoczęcie serwera i rekrutacji, Serwer ogólnie będzie polegał na kupowaniu działek za minecoiny + mapa survival (surowce/Gildie/pvp/top10statystyki/nagrody rzeczowe,PSC) 😄 Więcej info na ten temat na serwerze. FairGame.pl

• Hardy359 zmienił(a) tytuł na FairGame.pl | Szukam ekipy do Administracji (współpraca długoterminowa)