Skocz do zawartości

| Sezon 6 + Customs | GoldMU.pl / Edycja 3 | Exp: 300x, Drop: 60% | Max 120rr | START 02.09 ! 20:00 |

Rekomendowane odpowiedzi

Oh, zapomnieliśmy! Co by się stało gdybyś nam tego nie przypomniał?! Wielkie ukłony dla pana powyżej 😄 a tak na poważnie

Oficjalny klient już jest dostępny. Obecnie nie podłączycie się na serwer, ale klienta można już ściągnąć, rozpakować i próbować włączyć, teraz wyskoczy wam czerwone okienko maintanance mode i jest to poprawne zachowanie. Zalecam rozpakować klienta przy wyłączonym antywirusie, a potem do wyjątków w antywirusie od razu dodać plik PSGG.64.exe z folderu PS w kliencie gry. Czasem również main.exe trzeba dodać jako wyjątek. Różne antywirusy, różnie działają.

LINK DO KLIENTA

Na serwer będzie można wchodzić już o 19.00. NPC i Moby zostaną załadowane o godzinie 20.00.

P.S. Klient z testów nie będzie działał.

Konta z testów i poprzednich edycji działają.

Edytowane przez GoldMU

No i lipka odpalilem lanczera wszystko ok postaci niema i nagle pyk wywalilo i juz w plikach lanczera niema tylko main. Na starym bylo ok czyzby anty virus zadzialal to byloby niedobrze bo straszliwie nielubie go wylanczac od czasu kiedy po wylonczeniu rozwalilo mi caly system.  Czeka mnie ponowne zasysanie klijenta  moze bedzie dobrze

Wszedłem wczoraj chwilę pograłem widać, że sporo pracy było włożone w ten serwer... ale mimo to niestety nie wróżę przyszłości temu serwerowi.
Jest wiele rzeczy dzięki którym serwer szybko straci blask, niektóre rzeczy według mnie są totalnie przesadzone.

Ten projekt przypomina mi trochę SoulMu, nawet strona jest wydaje mi się wzorowana na soulu, a soul jak wiadomo było maszynką do trzepania kasy.

Obym się mylił powodzonka 😉

sygnatura.png

Już pierwszego dnia od startu przebiliśmy rekord online z drugiej edycji, który padł dopiero po kilkunastu dniach po starcie.

image.png

Włożyliśmy miesiące pracy na to wszystko, nie tylko konfiguracja plików, ale też ich development mamy swoje autorskie skrypty, które teraz się przekładają na zainteresowanie grą.
Rozwijamy się, a porównania do serwerów, które były opare na licencji u danego developera plików bez możliwości ich rozwoju to poniekąd słaby przykład. Mogę również to potraktować jako komplement, gdyż wspomniany wyżej serwer był najbardziej rozpoznawalnym oraz grywalnym serwerem w Polsce. Cóż zdania są jakie są.
Nikomu nie narzucamy korzystania z dotacji, ponadto nie wszystko jest dostępne, aby zachować balans pomiędzy normalnymi graczami a graczami VIP.
Na CS oprócz kruka i konia dla DL'a innych petów nie założysz.

Edit:

Nowy wynik online

image.png

Edytowane przez GoldMU