Skocz do zawartości

Szukam pluginu na wyłączenie zmieniania nazw przedmiotów

ower set
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Szukam pluginu dzięki któremu zmiana nazwy przedmiotów w kowadle była by albo całkowicie usunięta, albo (co bym bardziej wolał) była by ciemna lista nazw, jakich gracze nie mogli by używać podczas nazywania przedmiotów

Potrzebuje tego, ponieważ mój serwer posiada własne textury, które są dostępne jedynie kiedy w pewien sposób nazwie się przedmiot w kowadle (to się chyba nazywa cit) i chciałbym aby przedmioty tak nazwane, były unikatowe i abym tylko ja (jako właściciel) mógł w taki sposób przedmioty nazywać i później rozdawać graczom w jakiś rzadkich eventach

Z góry dzięki 😄

fdgdfh.png

A czemu robisz to na zasadzie nazw przedmiotów? Jeśli dobrze pamiętam to jest do tego wymagany optifine, który jak wiadomo dobry nie jest. Możesz skorzystać z vanillowego Custom Model Data, który nie wymaga żadnych modyfikacji i gracze go nie zmienią.

17 minut temu, Helios1993 napisał:

A czemu robisz to na zasadzie nazw przedmiotów? Jeśli dobrze pamiętam to jest do tego wymagany optifine, który jak wiadomo dobry nie jest. Możesz skorzystać z vanillowego Custom Model Data, który nie wymaga żadnych modyfikacji i gracze go nie zmienią.

Ponieważ to prywatny serwer na którym każdy używa Optifine i tego texture packa, a jeśli chodzi o Custom Model Data to totalnie nie wiem co to jest i jak tego używać i chyba nie chcę się w to bawić 😕

fdgdfh.png

Nie lepiej skorzystać z modyfikacji?

3 minuty temu, ower set napisał:

na którym każdy używa Optifine

Optifine całkiem szybko umiera, ponieważ jest mało stabilny i posiada dużo lepsze alternatywy. Zalecam też się przenieść na coś nowszego.

5 minut temu, ower set napisał:

jeśli chodzi o Custom Model Data to totalnie nie wiem co to jest i jak tego używać

Wysłałem ci poradnik, przeczytałeś chociaż jego tytuł?

1 godzinę temu, ower set napisał:

Szukam pluginu dzięki któremu zmiana nazwy przedmiotów w kowadle była by albo całkowicie usunięta

https://www.spigotmc.org/resources/m0-antianvilrename.86811/