Skocz do zawartości

★ - survival na wersję 1.16.x


Rekomendowane odpowiedzi

Siemka! Chcesz pograć ze znajomymi w minecrafta ale nie możecie znaleźć odpowiedniego serwera ? Czy zawsze denerowało Cię, że masz już wszystko i nie masz co robić? Czy zawsze brakowało Ci wielu możliwości interakcji ze znajomymi i graczami na serwerze? Czy masz dość nieudolnej administracji, której wyraźnie nie chce się pomagać graczom? Dobrze się składa, bo chcieliśmy cię zaprosić na nasz serwer minecraft ★ >> S << ★ - survival na wersję 1.16.x Dobrze wiemy, że wiele serwerów minecraft nie ma tego, czego gracze potrzebują, dlatego by sprostać waszym oczekiwaniom otwieramy własny serwer. Co oferujemy na tej edycji ? -> Własną stronę internetową. -> Szybki i skuteczny kontakt z administracją. -> Działki, ekonomia, kasyno, waluta premium itp. -> Długie edycje i nagrody dla najaktywniejszych graczy na start następnej edycji. -> Możliwość dostania się do administracji. -> Rozbudowane systemy pojedynków. -> Posiadamy jeden z lepszych anty-cheatów jak i osoby, które dbają o uczciwą rozgrywkę. -> Przyszłościowe plany na serwer. -> I wiele więcej :). U nas nie poczujesz nudy, gdyż nasza administracja będzie starać się urozmaicać waszą rozgrywkę. Stąd też możliwość zgłoszenia propozycji, by poznać waszą opinię i oczekiwania na temat wymarzonego serwera w minecraftcie ! Podczas tej edycji liczymy na waszą pomoc, by wspólnie poprawić wszystkie błędy i wprowadzić nowości, które w przyszłości urozmaicą waszą rozgrywkę, i sprawią, że będzie to wasz ulubiony serwer. Jeżeli zainteresowaliśmy was naszym serwerem, to zapraszamy na naszego discorda, na którym zbieramy społeczność Wszelkiego rodzaju informacji na temat serwera 

Odnośnik do komentarza

survival na wersję 1.16.x  =  wspólnie poprawić wszystkie błędy i wprowadzić nowości, które w przyszłości urozmaicą waszą rozgrywkę.
Skoro macie zamkniętą głowę by zrobić chociaż na 1.17 to stoicie na starszej wersji z błędami które są wyeliminowane w nowszych wersjach.

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • Biter. zmienił(a) tytuł na ★ - survival na wersję 1.16.x
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum ★   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...