Skocz do zawartości

Potrzebuje pomocy z doborem hostingu pod serwer MC

Polecane posty

Witam Mam problem z doborem hostingu dla 2 graczy. Chciałbym założyć serwer dla 2 graczy żebyśmy grali ja z kumplem na modach i potrzebuje jakiegoś polecania hostingu zastanawiałem się nad pukawką ( maxcraft ) na którym jest Oferta bez limitu czyli przydział procesora nie limitowany oraz 8gb ram. I chciałbym się dowiedzieć czy taki serwer dał by radę na 2 osoby uciągnąć na mniej więcej do 120modach lub Paczka RLcraft czy jednak jest jakiś lepszy hosting do tego żeby też nie było za drogo. Czy lepszy był by hosting bez limitu ram typu jak na craftserve

Edytowano przez shizer44

Jeśli nie trafisz na przeciążoną maszynę to pukawka da sobie radę. Craftserve mocno overselluje, ciężko by było na nim trafić na pustą maszynę.

Mogę zaproponować coś dobrego na indywidualnych warunkach. W razie czego zapraszam na PW.

Posiadam wydajny serwer w OVH (8x4.5GHz, 64GB, NMVe, firewall GAME, łącze 1gbps). Wejdę w długoterminową, stabilną współpracę w zakresie stworzenia jakiegoś serwera gry (warunki do uzgodnienia) lub wynajmę część zasobów (własne IP, gwarantowany ram, dysk i cpu). Proszę o kontakt na PW.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...