Skocz do zawartości

2 Edycja GhostTownMU S6ep3 Downgrad s2 (x15 / 50) [START 14.01.2022 19:00]

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, ShuQi napisał:

Ja tak sie zastanawiam, "koneser gry MuOnline" ale co to niby znaczy? 🙂

Serwer wystartował kilka dni temu, każdy expi aby wbijać lvl i resy, oczekujecie ogromnego PVP czy bitwy o zamek kilka dni po starcie? 

Drop medali? Przecież to low exp, a nie 9999999, wiec z dropajek ma też byćlow.... 😉  Online jest po 200, proponuje licznik sprawdzić i kupić okulary.

Typek wyżej wypisywał swoje wypociny na drugi dzień po starcie i oczekiwał pewnie 2000 online 😉 nic dziwnego, że pisze i pisał bzdety 

• Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czy Administracja, może znieść ogranicznik resowy, np jeśli pierwsze 50 osób wbije 10 reset? w innym wypadku nowy gracz nie ma szansy dogonić top graczy.

Pamiętam, że na jednym z serwerów tak to wyglądało, że co 10 resów był zdejmowany ogranicznik, gdy dana liczba graczy osiągnęła resy. Dzięki temu na serwerze panowała równowaga. Każdy miał szanse.

Aktualnie nie ma takich planów.

PS. To normalne, że jak ktoś od samego startu pracuje czyt. dropi i expi to będzie w lepszej pozycji niż pozostałe osoby. Jeśli ktoś wbija miesiąc, dwa, trzy po starcie to dlaczego nagle ma po 'chwili' mieć to samo na co inni pracowali dużo więcej czasu ? Poza tym, nie każdy musi być od razu w TOP, ale jeśli są takie oczekiwania to należy znaleźć serwer bez ogranicznika lub 4fun, gdzie szybko można do tej 'topki' dobić.

W specyfikacji było jasne napisane o ograniczniku od 10rr. Każdy kto zdecydował się na grę powinien być świadomy tego.

Oczywiście, że serwer jest dla graczy dlatego w miarę możliwości korygujemy niektóre ustawienia zgodnie z propozycjami graczy. Jednak czasem sposób w jaki proponowane są zmiany (jak w przypadku powyższego użytkownika, który zaczepił mnie również w grze) nie zachęcają do tego. Ton wypowiedzi nastawiony na 'wprowadźcie to bo tak będzie dobrze', 'tak było na X serwerze' , 'jeśli nie zmienicie to będzie źle' itp nie jest odpowiedni.

Tyle ode mnie na ten temat.

PS2. Jeszcze jedno. Żeby nie było niedomówień, nie neguje takich ustawień. Może gdzieś to faktycznie działało, jednak póki co nie braliśmy pod uwagę takiego rozwiązania. Jednak sposób w jaki gracz zaczął to 'wymuszać' jest mocno średnim  sposobem propozycji zmian.

Pozdrawiam.

Edytowane przez GhostTownMu

Heehehe zmieniliscie zasady w trakcie gry nazywajac to duzo korekta topka odskoczyla bo wtedy ee bylo silne potem zostalo oslabione i nikt niema szans na dojscie topki Cinek masz chyba taka swiadomosc . Osobiscie gram dalej ale raczej aby pogadac posluchadz i podbijac itemki. Takich osob myslacych jak ja jest wielu lecz niechca sie wychylac.   ^^^^^Ja tez Cie kocham ^^^^^^^^

Temat wałkowany tysiąc razy.

Po 1. Czy tylko 'TOPKA' mogła korzystać z 'silnego' elfa ? Czy coś działa na plus czy na minus to wszyscy mają takie same ustawienia. Nikt nie jest na lepszej pozycji.

Po 2. Jest to serwer z ogranicznikiem resowym, więc jakie ustawienia by nie były to topki się nie dogoni, chyba, że będą się obijać z wbijaniem RR. Od 10rr jest ogranicznik co sprawia, że 'TOPKA' nie odskoczy więcej niż wynosiła różnica do czasu wbicia 10rr. Więc jeśli ktoś wbija 2 tygodnie po starcie, albo gra od czasu do czasu to nie ma co liczyć na topkę. Pozostaje jedynie narzekać, że komuś udało się coś osiągnąć, bo na to sobie zapracował.

Po 3 i ostatnie kończące tą dyskusję. Topka jest topką dlatego, że od startu serwera grają praktycznie nieprzerwanie wyciskając maksymalnie ile się da. Jeśli ktoś ma ciśnienie na topke to polecam serwery bez ogranicznika resowego, może z high expem, gdzie takie rzeczy można osiągnąć.

Cześć.

Kilka słów z mojej strony:

1. Buff elfa został faktycznie obniżony, niezależnie od resa dotyczy to każdego. To śmieszne nieco, ponieważ mamy marudów ciągle gadających o TOP'ce a nikt nie porusza tematu, że dzięki TOP słabsze osoby mają party i to bardzo dobre. Ja swojego pierwszego resa wbijałem na tarkanie. Dosłownie  kilka minut temu widziałem wiadomość z czatu, gdzie było oferowane party na karutan, na spocie od 10rr nawet dla nowych...

2. To że TOP jest TOP, zapracowali to mają, to jakby nowy pracownik przyszedł do firmy i po dwóch dniach chciał zostać dyrektorem(sorry, ten serwer to nie firma skarbu Państwa ^^ ) Nowe osoby wciąż mają ogromne możliwości, owszem przejęcie TOP1 jest skrajnie trudne, jednak czy to aż tak istotne? Co z resztą? Eventy, pvp, cs, balgass. To właśnie tam od kilku resów różnicy ważniejsze są przedmioty, a te zależą już od każdego z nas ;))

Sądzę że to naprawdę dobry czas, aby przestać marudzić, wziąć się do roboty i poobijać mordy innych na CS 😄

Edytowane przez ShuQi

Widzę że niektórzy dalej nie rozumieją, wiec napisze dosadniej 🙂

Serwer nie przyciągnie nowych gracz ponieważ nie dogonią nigdy Topki. Czy to jasne ? Jeśli nie zależy wam by serwer się rozwijał i nie przyciągał nowych to zostawcie tak 😛 Macie to jak w banku ze liczba online będzie tylko spadać 😉

P.S. Dziś gracze z TOPki straszyli mnie banem, że admin mi da bana.. rządzili tak sobie, jakby to wiedzieli albo co lepsza może któryś z nich był Adminem^^? Załączyłem plik w postacie zdjęcia, online spadło już do 180 ..

P.s.2  Cinek ? Jeśli to ty to pozdrowienia z pierwszego Dark Mu u Cahira 😉

topka mu.bmp

Edytowane przez Mamed88
3 godziny temu, Mamed88 napisał:

Widzę że niektórzy dalej nie rozumieją, wiec napisze dosadniej 🙂

Serwer nie przyciągnie nowych gracz ponieważ nie dogonią nigdy Topki. Czy to jasne ? Jeśli nie zależy wam by serwer się rozwijał i nie przyciągał nowych to zostawcie tak 😛 Macie to jak w banku ze liczba online będzie tylko spadać 😉

P.S. Dziś gracze z TOPki straszyli mnie banem, że admin mi da bana.. rządzili tak sobie, jakby to wiedzieli albo co lepsza może któryś z nich był Adminem^^? Załączyłem plik w postacie zdjęcia, online spadło już do 180 ..

P.s.2  Cinek ? Jeśli to ty to pozdrowienia z pierwszego Dark Mu u Cahira 😉

topka mu.bmp 3 MB · 2 downloads

Nie trzeba być geniuszem, żeby uświadomić sobie ze na serwerze z założenia long term z ogranicznikiem resowym nie dogoni się Topki wchodząc X czasu pp starcie lub nie grając regularnie. Każda osoba zaczynająca grę powinna być tego świadoma. 

Po raz kolejny odeślę tutaj do serwerów 4fub i high exp, bo tylko takie są w stanie uniknąć spadku online z powodów jakie wypisujesz. Problem w tym, że edycję takich serwerów z reguły trwają jakieś 3/4 miesiące. Ale oczywiście rozumiem ludzi, którzy wolą tego typu serwery, bo to całkowicie normalne. Widać, że jesteś jedna z takich osób. Zatem nic nie stoi na przeszkodzie, żeby taki serwer sobie znaleźć. Żebyś zaraz nie rzucał, że Cie wyganiam czy coś. Po prostu po raz kolejny staram się uświadomić jaka jest konfiguracja i ustawienia serwera.

Druga sprawa to taka, że zrobiłeś ss online, w środku dnia gdzie sporo osób po prostu nie gra bo np. Jest w pracy. Wieczorami liczba nadal. Utrzymuje się na poziomie 200+ oscylując w okolicach 210-220. Dodatkowo duża część graczy ma już ogranicznik rr, którzy też powoduje że nie mają podłączonego konta jak czekają na rr. Chyba logiczne.  Poza tym jeśli dla Ciebie liczba online 180 jest powodem do zmartwień no to trudno. 

Server ma specyficzna konfigurację, która jest otwarcie przedstawiona, więc Twoje wywody na temat topki, online są zbędne, bo tego typu rzeczy są nieuniknione na serwerze o takich ustawieniach. 

Jeśli PS2. Było do mnie to niestety znowu nie trafione. 

To już kolejny 'negatywny' komentarz od Ciebie. Nie to, żebym się jakoś przejmował alo nie umiał przyjąć krytyki. Jednak jeśli jest 'zle' to czy nie lepiej  po prostu odpuścić temat i znaleźć coś innego. Taka chyba jednak natura Polaków, że co niektórzy wola szukać miejsc gdzie można ponarzekać , bo to sprawia przyjemność i karmi ego 🙂

Tyle ode mnie. 

Edytowane przez GhostTownMu

Wolność słowa 😉

Gdy wchodziłem na ten serwer ludzie pisali dużo gorsze opinie na temat tego serwera, wystarczy przewinąć do 1 strony, większość tego co pisali się potwierdza.  Robisz serwer pod siebie Adminie czy pod graczy? może jakieś glosowania, niech ludzie zdecydują jeśli serwer ma być dla ludzi..

Przy takich rzeczach jaki tu się dzieją, możesz zapomnieć o long term.. ten serwer postoi max miesiąc.

Jeśli chodzi o online to rzeczywista ilość online ludzi to około 80 osób.

Co do krytyki, to ja właśnie widzę, ze ty jej nie potrafisz przyjąć. Mądry " władca "to taki który słucha tego co ludzie maja do powiedzenia 🙂

P.S. kolejne zmiany na serwerze co do dmg pvp, teraz to inna klasa niż bk to chyba nie warto grac. 3 x został zmniejszony dmg mg^^ ..

skoro na serwerze normalnym bk jest prawie nie do ubicia, to na cs gdzie jest 40% dmg mniej jak to zrobić? to jakiś żart.

Dostałem dziś na serwerze informacje, przed 20 minutami, ze na jednej z poprzednich edycji, na CS ludzie podczas walki się missowali 😄 no ładnie...

Edytowane przez Mamed88

Mamed, miałeś swoje głosowanie odnośnie ogranicznika 😉

Ponad 80% ankietowanych odpowiedziało, że chce jeszcze wydłużyć opóźniacz resa z 24h na 48h 😉 

Mamed ile błędów raportowałeś na testach serwera ? 🙂

Edytowane przez Bosssik

kolejne 2 osoby dziś zakończyły grę, może więcej, ale te znam osobiście. Zostało obniżone sb u sm, z moich informacji wynika iż gdy topka dropila itemy 380, moby biły po 300, teraz bija po 1500 😄 przypadek? czy kolejny ruch pod Topke?:D

P.S. oni zdobyli itemy, to teraz trzeba utrudnić innym czy jak?:D

P.S. 2. Dostałem warma za to, że stałem w bc w taki sposób, ze podobno utrudniałem gre innym :D GRATULACJE ^^

Edytowane przez Mamed88

Gdybyś tylko wiedział kto jest w topce z 1 edycji to byś inaczej pisał 🙂 

Ale nic nie wiesz i tylko przylatujesz tutaj spamować 😉 

SB zostało obniżone na prośbę graczy wypisujących do [email protected] na priv. 

Skoro serwer jest dla graczy to [email protected] posłuchał się ich i zmienił. NIE DZIĘKUJ 😉 

Od rana robiłeś gwnoburzę na discord 😉 napiszę również tutaj - naucz się czytać ze zrozumieniem. 

• 2 tygodnie później...
W dniu 17.02.2022 o 11:23, KLrzychuSM napisał:

ogólnie po dobrym starcie im dłużej tam grałem tym bardziej wychodziło na wierzch że serwer dla donorów ogólnie dno i wodorosty administracja pojawia się raz na tydzień a ludzie cóż większość gówna z ug się wylało 🙂 nie pozdrawiam i przestrzegam że szkoda czasu.

He, he, a mnie bardziej ciekawi co autor miał na myśli odnawiając temat po prawie miesiącu.....z nudów czy czy aż takiej "dobroci serca"

• 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

siema, z punktu widzenia graczo gorąco polecam ghosta. Nawet teraz, a może zwłaszcza kiedy czołówka przestała expić i liczba graczy jest mała
Z plusów : 
Niski exp, polski serwer, brak głupiego killania po spotach, według tego co kiedyś GM pisał nie planuje robić resów acc co 3 - 4 miechy jak to ma miejsce na większosci serwerów. Dajcie mu szansę, w końcu to gracze tworzą społeczność. A ten serwer ma potencjał dla starych wyjadaczy, którzy nie chcą robić resów co 45min i bawić się od poczatku co kwartał. Elo!

Siemka,

Serwer ma duży potencjał, bardzo fajnie się gra. Jest to stare dobre Mu którego od dawna szukałem. TOP'ka się zatrzymała więc jest szansa żeby ją dogonić jak ktoś myśli o wysokiej pozycji w rankingu, ale nie zapominajmy, że przede wszystkim liczy się dobra zabawa i atmosfera, i tak też na tym serwerze od początku było więc dajmy mu kolejny nie oficjalny start i niech odżyje bo myślę, że warto. Sami sprawdźcie nie ma co narzekać tylko grać, im nas będzie więcej to będzie przyjemniej ! :D