Skocz do zawartości

pytanie dot. pliku konfiguracyjnego w pluginie

Polecane posty

Cześć, przychodzę z zapytaniem czy jest możliwość tego, żeby dodać do configu komendy? Zrobiłem plugin na aliasy, żeby nie bawić się w skrypty ale jak potrzebuję jakiś kolejnyu alias to muszę zmieniać plik .java i chciałem się zapytać czy jest możliwość, żebym mógł zamiast dopisywać kolejne linijki kodu zrobić config i tam wpisywać komendę z innego pluginu i alias?

A po co plugin na aliasy, skoro od wielu lat jest to w craftbukkicie? Możesz taki alias bez problemu dodać w pliku commands.yml.

Nie ma sensu w pisaniu czegoś co już istnieje, tym bardziej jeśli istnieje to w silniku. To tak samo gdyby stworzyć nieprzyjemną w użytku i mniej wydajną alternatywę dla istniejącego w ubuntu apt'a. Jeśli nie wiesz jak tworzyć config to zapewne nie ukończyłeś żadnego kursu Javy i jedynie przepisujesz kod innych pluginów. W ten sposób mało się nauczysz, zalecam najpierw taki kurs przejść. Jetbrains academy jest darmowy i przez wielu polecany.

Jak już wcześniej pisałem, coś takiego jest zbędne, ponieważ identyczną funkcję posiada sam silnik serwera.

nie wiem, proszę o pomoc bo potrzebuję czegoś konkretnego a ty mi wychodzisz ze swoimi durnymi przekonaniami, "Jak już wcześniej pisałem" chciałem sobie poćwiczyć, jak nie masz jakiejś konkretnej odpowiedzi to może nie odpowiadaj co? Rozumiem, że mogę teraz wyjść na buraka, że proszę o pomoc i mam pretensje do Ciebie ale nie wiem czytaj ze zrozumienie, co mi do tego, ze mam to w silniku jak ja potrzebuje osobny plugin moze co? Jak nie wiesz to nie odpisuj...

image.png

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...