Skocz do zawartości

Jaki Hosting użyć na serwer który chcę założyć

Polecane posty

Witam. 

Chcę od dłuższego czasu założyć serwer minecraft ale nie wiem jaki hosting wiec chciałbym jakieś opinie od osób które prowadziły serwery. Serwer będzie typu SMP i osób nie wiem ile ale pewno tak conajmniej 30-40. Chciałbym zebys w odpowiedzi napisał:
1. jaki hosting miał twój serwer

2. ile osób było na twoim serwerze

3. ile RAMu miał twój serwer

4. czy na twoim serwerze były lagi i jak duże

5. jak ogólnie oceniasz hosting
z góry dzięki za pomoc!

Edytowano przez teat-rysh

• teat-rysh zmienił tytuł tematu Jaki Hosting użyć na serwer który chcę założyć

Podaj więcej informacji, jaki tryb? ilu planujesz mieć graczy? tworzysz sieć czy pojedynczy serwer?

CraftServe - moim zdaniem lider niezawodności w tym temacie od wielu lat. Hosting z przyjaznym interfejsem dla początkującego administratora... Czy to serwer na 10 graczy czy serwer na 100 graczy zespół CS na pewno ogarnie temat

2 godziny temu, Farrlor napisał:

CraftServe - moim zdaniem lider niezawodności

Może kiedyś. Od 2020 mocno oversellują, do tego stopnia, że na najdroższym pakiecie można zauważyć lagi przy kilkunastu graczach. Przez kwadratową masakrę zebrało się sporo dzieci, a właściciel hostingu zamiast kupić wystarczająco maszyn, zwiększył ilość slotów na aktualnych maszynach (oczywiście trochę też ich dokupił, ale nie było to wystarczająco by uniknąć lagów). Byłem wtedy pomocnikiem na craftserve oraz testerem na kwadratowej masakrze i co chwilę ktoś skarżył się na lagi. Od roku mnie tam nie ma, ale patrząc na aktualne opinie klientów, mało się zmieniło.

EDIT: 

Dnia 18.11.2021 o 16:17, teat-rysh napisał:

Serwer będzie typu SMP i osób nie wiem ile ale pewno tak conajmniej 30-40.

Na przyszłość używaj funkcji odpowiedzi, prawie ominąłem to edytowanie. Na taki serwer najlepiej poradzi sobie pakiet 'essential' od bloom.host, pamiętaj tylko o podstawach optymalizacji, do tego polecam ci poradnik od YouHaveTrouble.

Edytowano przez Helios1993

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...