Skocz do zawartości

ZIELONY JESTEM, JAK NAPRAWIĆ?

Polecane posty

Tak dokładnie o to chodziło @Voslymam jeszcze 1 pytanie, jak wlaczyc mozliwosc tp np do waypointow na serverze? bo w przypadku singleplayer jest zezwalaj na polecenia, a na serverze jak to włączyć? 

Jeśli to serwer bez modyfikacji, to najlepiej byłoby pobrać plugin na permisje i przyznać dostęp do polecenia. W innym przypadku wystarczy /op nick w konsoli

Dzięki bardzo mi pomagasz! Ostatnie pytanie wiesz jak dodać mapę poprzez WinSCP,  Pobieram mapę biomes o plenty, i wrzucam do folderu "world", przedtem oczywiście usunąłem cały świat, żeby wbiło biomes, ale jednak nie działa. Zmieniam w server properties z level-type=default na "biomesoplenty", ale dalej nic nie skutkuje. Jeżeli ma jakieś to znaczenie to gram na wersji 1.16.5

Edytowano przez maksi1731

Świat (folder 'world') wywal całkowicie i zostaw opcję w server.properties tak jak masz teraz (biomesoplenty). Modyfikacja sama wygeneruje nowe biomy.

Edytowano przez Helios1993

@Helios1993 Wszystko cacy, ale te biomesoplenty kiedyś wydawało mi się lepsze, żeby umilić sobie grę poszukam sobie czegoś innego, masz może jakieś propozycje od siebie?

Edytowano przez maksi1731

Forge umiera, poszukaj czegoś na fabrica. Jeśli przeznaczysz na to trochę czasu to znajdziesz bardzo dobre modyfikacje. Możesz też skorzystać z gotowej paczki, np. All of Fabric.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...