Skocz do zawartości

Poszukiwania

Polecane posty

• 2 tygodni później...

Ja widziałam prawdziwy Watykanik, jak w 1958 roku byłam szpiegiem dla włosko-rosyjskiego sztabu JOTS będącego jeszcze za czasów rządzenia kardynała wojskowego Adruleia Znjakovica. Podczas pewnej misji drużyna w której byłam przekopywałyśmy się przez stare podziemia Nowożytniego Watykaniku zacząłyśmy słyszeć ściśnięte dźwięki jakby gwałconych zombie muzułmanów, okazało się, że to nie było to, tylko po prostu mi w brzuchu burczało, no więc podczas tego przekopywania zacząłyśmy widzieć pewne czarne światło, więc żeśmy zaczęli kopać dalej i nagle po odkopaniu takiej dziwnej błony w kolorze czerwonym usłyszeliśmy dziwne westchnienie kobiety odbijające się od "ścian". Poszłyśmy dalej i odnaleźłyśmy prawdziwy Watykanik w którym podobno narodził się pan Jezus, była tam nawet pępowina, która była nawet przybita do takiego miniaturowego krzyża. Wszystko w tym miejscu było otoczone czarnym światłem, był to widok nie do opisania, aż w piersiach i minecie było czuć że to jest najprawdziwszy domeczek pana Bożka przebijający czarnym światłem świętości nasze dusze, był to bez wątpienia prawdziwy Watykanik.

Dziękuję Ci Boże, Duchu Święty, Jezu I Maryjo za duchowe wsparcie, moja miłość do was jest nieprzezwyciężona

index.png

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...