Skocz do zawartości

Zostanę sponsorem ciekawego projektu Minecraft.

Polecane posty

Witam forumowiczów, dość dawno nie było mnie na tym forum i widzę, że wiele się pozmieniało. Kiedyś sam posiadałem serwer, który był na listach pierwszych notować. Teraz sytuacja się zmieniła i prowadzę swoja firmę. Jednak w głębi duszy nadal mógłbym prowadzić dobry serwer MC jak i czasem dobrze pograć (ale czasowo raczej to niemożliwe).

Dlatego też zostanę sponsorem dobrego serwera MC, jeśli ktoś ma na niego pomysł. Mogę przeznaczyć od 1000 do 2000 zł netto miesięcznie na rozwój (1230 - 2360 zł brutto). Zysk 60% po mojej stronie, reszta dla pomysłodawcy. Ewentualnie 50/50 ale wtedy mój wkład - 1000 zł netto / 1230 zł brutto. Wystawiam fakture VAT. Jestem VATowcem, na bialej liście Unii Europejskiej.

Po mojej stronie utrzymanie, instalacja i konfiguracja serwera oraz projekt całej strony WWW.

Szczegóły

Kontakt: [email protected] lub telefonicznie +48 519 109 063. Jeśli nie odbiorę - napisz SMS.

Można prześledzić też moje projekty od 2016r wchodząc po prostu i węsząc mój profil na MPC.

Witam szukasz osoby która będzie się zajmowała czym? 

ponieważ piszesz 

Cytat

Po mojej stronie utrzymanie, instalacja i konfiguracja serwera oraz projekt całej strony WWW.

Może ja coś źle zrozumiałem ale mniejsza o to możesz wytłumaczyć czym miałaby się zajmować osoba jak to ujołeś "pomysłodawca " ? a może inaczej opisz czego oczekujesz od takiej osoby bo to jest trochę mylne że piszesz że szukasz pomysłodawcy ale instalacje i konfiguracje bierzesz na siebie, dlatego moje pytanie brzmi czego i co ma robić taka osoba ? 😄

też określ granice wiekową bo dużo zaraz dzieci do ciebie będzie pisać 😄 

Pozdrawiam 😄 i czekam na odpowiedź 

@ISeeYou Nawet jeśli określę granice wiekowe to i tak będzie milion zapytań od dzieci. Liczę się z tym. Najwięcej czasu będzie miała to osoba kreatywna w wieku 17 - 20 lat. Jednak musi być kreatywna.

Oczekuje, że

• osoba ma pomysł,
  • plan,
  • chęci,
  • zaangażowanie,
  • zespół który zbuduje ten serwer, mogą być znajomi ktokolwiek - ważne, aby umieli budować i pracować w zespole
  • czas, który przeznaczy na ten projekt

Ja sponsoruje projekt i dziele się zyskiem. Z racji, że branża w której jestem pozwoli na to, że zajmę się stroną techniczną jak przygotowanie środowiska gry i strony WWW.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...