Skocz do zawartości

FIFA 22 Online Cheat

Polecane posty

Witam mam dla Was apkę do FIFY 22 mojego autorstwa.

Aplikacja zawiera kilka przydatnych opcji takie jak:

1. Anty ALT ( Funkcja wyłącza wykrywanie wciśnięcia altu dzięki czemu nie wywala nas z meczu podczas rozgrywek. Można zminimalizować grę i robić cos innego  Również nie włącza się pauza podczas rozgrywek squad battle.
2. Precyzyjne wykończenie (Za każdym razem kiedy wciśniemy 2x strzał nasz gracz będzie miał zielony trójkąt nad głową a strzał będzie wykonany perfekcyjnie.
3. Precyzyjne wykończenie dla rzutów wolnych oraz karnych. ( Każdy strzał będzie wykonany perfekcyjnie)

4. Auto Power Shot ( Automatyczna siła strzału zależna od dystansu gracza z piłką. Np. 30m /  3 kreski siły,   25m / 2,5 kreski siły ( połowa paska siły strzału),  poniżej 16 siła strzału jest stała i wynosi ~ 1.5 wskaznika siły, powyżej 40m oddajemy strzał z całej siły (pełny pasek siły). 

5. Korekcja dokładności podań. ( Nasi zawodnicy będą podawać z większą dokładnością.

W planach: 

-zwiększenie siły strzału lub szybkości piłki. ( Obecnie faza testowa )

-zmiana drużyny w Squad Battle. ( w czasie meczu będziemy mogli przerzucić pada na stronę przeciwnika i sterować tą drużyną. Natomiast nasza drużyna będzie sterowana przez AI dzięki czemu wygrywamy wszystkie mecze na poziomie Ultimate 🙂 ( Obecie faza testowa )  

Uruchomienie:

Aby uruchomić program potrzebny jest numer seryjny, który dostanie każdy.

W załączniku docelowy program oraz dodatkowy program do generowania unikalnego klucza który trzeba mi przesłać abym go aktywował  
Zabezpieczenie to ma na celu zapobieganiu sprzedaży i rozpowszechniania mojego programu przez inne nie upoważnione osoby. 🙂

Program działa tylko na jednym urządzeniu. Dla każdego innego trzeba mieć oddzielny nr seryjny.

Po otrzymaniu klucza trzeba wkleić go do pliku key.lic który powinien znajdować się w folderze razem z naszą aplikacją.

W razie problemów z uruchomieniem aplikacji proszę o wiadomość priv.  Pomogę  

EDIT : 18.11.2021 - Program został aktualizowany ( po 22 wrzucę link do programu )

Aby uruchomić poprawnie program gra FIFA 22 musi być uruchomiona i musicie znajdować się już w głównym menu. 

FIFA22OptionManager.rar

Edytowano przez ExtremMee

cześć, czy cheat jest aktualny?

╠═►Age: 19
╠══► Game: CS,Hurtworld,Ark Survival, itp.
╠═══► Name : 
•►GaceeK◄•
╚════► From : Poland

76561198203808297.png

• 3 tygodni później...

Tak. Cheat Działa. Doszła dodatkowa opcja z Autopower Level. Usunełem Wzywanie dodatkowego obrońcy ponieważ użycie opcji === ban

Autopower Level działa w czasie rzeczywistym. Na bieżąco system oblicza dystans gracza z piłką od bramki przeciwnika i na tej podstawie wyliczana jest siła strzału. Np. 30m od bramki === 3 kreski powera :)  Bardzo często wpadają piękne bramki z daleka. Natomiast sama siła to czasem i tak za mało, bo przy strzale i precyzji strzału brane jest pod uwagę kilka czynników. Takich jak kąt zawodnika  względem bramki czyli jak będziesz stać obrócony plecami do bramki to nie oddasz dobrego strzału lub jeśli położenie lewego analogu nie będzie w kierunku bramki również strzał nie będzie idealny. Jeśli wywierany jest pressing na naszego strzelca to tym bardziej nie wyjdzie strzał :) ale siła będzie ustawiona prawidłowo względem dystansu. Wiec szanse procentowe uwzględniając użycie precyzyjnego udeżenia i włączonej opcji autopower level zwiększa nasze szanse na zdobycie bramki. :)  Ostatnio jak grałem to miałem ciężkiego przeciwnika i nie mogłem wejść w pole karne aby oddać strzał. Ale za to oddałem własnie messim 4 strzały z czego 2 wpadły i bramkarz nie miał szans :) Czasem trudno bramkę jak np bramkarzem jest Czech.... Długi, że prawie głową poprzeczki sięga :D 

jak ktoś ma problem z programem to pisać priv pomogę. 

Program został aktualizowany. Wieczorem po 22. Wrzucę aktualizację.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...