Skocz do zawartości

Jak poprawić lagi

Polecane posty

Dzień dobry instaluje sobie wymagające mody i one mi trochę lagują a ja będę jeszcze dużo ich instalował czy ma ktoś sposób żeby poprawić je do maximum oraz by było więcej FPS bo mam na maxie ustawwione ale mam max 60 i czy zna ktoś sposób by poprawić lagi i FPS w ustawieniach mc i czy są jakieś bezpieczne programy do tego? bo są filmy np że można mieć np 600 FPS i komentarze są pozytywne itp.

Co to jest ja po prostu spytałem się czy ktoś zna jakiś sposbóww żeby mieć więcej FPS do mc i nie lagowwało bo instaluje mody na 1.16.5 xD sr jak źle wytłumaczyłem bo robie sobię świat 1 osobowy

To jest właśnie to czego szukasz.

Edytowano przez Helios1993

Albo ja coś źle tłumacze albo to ddla mnie nie ma sensu

Albo tego nie rozumiem*

Aaaa dobra już rozumiem dzięki źle prztluamczyłem xD

Szkoda że to forum umiera

A z jakiej strony mam je pobrac? i co zrobić by działały te programy żebym nie miał lagów przez mody? czy ja czegoś nie rozumiem? xD

No nie wyrabia helios podał mi fajny program ale na fabrica mod jak pobrałem na forga a potem odinstalowałęm to 5 trojanów miałem tak mi się wydaje w skanie pokazało ale nie wiem czy to przez moda już podaje

Intel Core i3-8130U 2.2GHz with turbo boost up to 3.4 GHz

NVIDIA Geforce MX130 witch 2GB VRAM

8GB DDR4 Memory

1000 GB HDD

W spisie, który ci podesłałem, są też modyfikacje na forga. Pamiętaj tylko, że z forga nie powinno się korzystać powyżej wersji 1.12.2, nawet lepsze komputery mają problem z uciągnięciem tego. Jeśli grasz na 1.12.2 to weź forga i modyfikacje ze spisu, a jeśli na wyższej wersji to skorzystaj z najnowszego fabrica i modów do niego.

Ja korzystam z forga i modów a nie gram na fabricu bo tam jest chyba mniej zawartości ale i tak małe są lagi dzięki tej twojej liście ale poza tym wwszystko dobrze

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...