Skocz do zawartości

jak usunąć <> to z przed i po nicku??

Polecane posty

Hej,mam pytanie

jak usunąć to <> z przed i po nicku bo gdy pisze coś na chacie wygląda to tak           <[ktos]> hejka

za poomc daje polubienia

(użuwam lucku prems i w prefix mam napisane &7[&3gracz&7] dlatego się pytam ,nigdzie nie pisałam <>

jak masz luckpermsy to w luckpermsach ustawiasz prefix (najlepiej przez konsolkę webową), do tego potrzebujesz https://www.spigotmc.org/resources/lpc-chat-formatter.68965/ (inaczej się nie wyświetli).

,,Całkiem zabawne, że jedyne osoby które bronią raweryka to osoby, które są mniej lub więcej powiązane z mpc, tj. mpc facebook i mpc news, ciekawe na ile jest to obiektywne, a na
ile wymuszone przez makina lub inną osobę wyżej, która "przekonała" te osoby do napisania swojej "obiektywnej" opinii na ten temat, bo makin lubi dupolizów pokroju raweryka :)))
''

~ mądry rabin, 2020r.

6 godzin temu, Revayerq napisał:

jak masz luckpermsy to w luckpermsach ustawiasz prefix (najlepiej przez konsolkę webową), do tego potrzebujesz https://www.spigotmc.org/resources/lpc-chat-formatter.68965/ (inaczej się nie wyświetli).

Po co ten plugin? Przecież autor tematu napisał, że posiada essentialsa.

8 godzin temu, Czeko_ladka napisał:

Hej,mam pytanie

jak usunąć to <> z przed i po nicku bo gdy pisze coś na chacie wygląda to tak           <[ktos]> hejka

za poomc daje polubienia

(użuwam lucku prems i w prefix mam napisane &7[&3gracz&7] dlatego się pytam ,nigdzie nie pisałam <>

W configu essentialsa znajdź opcję 'format' i w niej usuń co chcesz.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...