Skocz do zawartości

[EASY] ROTHIAN.PL

Blox35

Rekomendowane odpowiedzi

Wracam po dłuższej przerwie. Pewnie mnie kojarzycie z serwerem Omniverse. Tak projekt zdechł lecz postanowiłem powrócić z nowym serwerem który zostanie tutaj na dłużej.

Prywatny serwer pod nazwą Rothian:

- stabilna maszyna VPS (brak lagów, opóźnień)

- autorska strona główna

- wersja HTML5

- Świat EASY

- na start 30000 grzybków ( codziennie po zalogowaniu każdy gracz dostaje chyba +300)

- autorski ItemShop

Administrator i Właściciel Serwera w grze : MatiXer

Linki:

https://rothian.pl/ ----> Strona Główna

https://rothian.pl/play/ ----> Wejście do gry

https://facebook.com/rothiansf/ ----> Fanpage

obraz.png

Edytowane przez Blox35
info

baner.png

Serwer bardzo dobry i stabilny, ale mam małe uwagi. 
1. Wchodząc do sklepu nie widać połowy ekwipunku i trzeba klikać na ślepo. 
2. Dobrą opcją byłoby zrobienie porównania przedmiotów jeśli jest taka możliwość. 
3. W gildii nie działa wyprawa. Cały czas pojawia się komunikat, że jest zbyt mała ilość złota. 
4. Jest jeszcze błąd z kantorem. Z tego co zauważyłem, to nie mam kasy po wymianie grzybów i z misji chyba też nie leci.
5. No i chyba ostatni błąd. Inne eventy podane na stronie głównej i inne w grze 🙂

Edytowane przez Shadow231

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Dnia 12.09.2021 o 10:30, Shadow231 napisał:

Serwer bardzo dobry i stabilny, ale mam małe uwagi. 
1. Wchodząc do sklepu nie widać połowy ekwipunku i trzeba klikać na ślepo. 
2. Dobrą opcją byłoby zrobienie porównania przedmiotów jeśli jest taka możliwość. 
3. W gildii nie działa wyprawa. Cały czas pojawia się komunikat, że jest zbyt mała ilość złota. 
4. Jest jeszcze błąd z kantorem. Z tego co zauważyłem, to nie mam kasy po wymianie grzybów i z misji chyba też nie leci.
5. No i chyba ostatni błąd. Inne eventy podane na stronie głównej i inne w grze 🙂

1. Wiem o tym staram się weyliminować ten błąd.

2. Porównywanie przedmiotów można włączyć/wyłączyć w ustawieniach gry.

3. Zostanie naprawione

4. Kantor został naprawiony. Kasę można zdobyć robiąc misje w karczme (sprawdzane działa w 100%)

5. Zaktualizowałem : Promocje czyli Eventy są zautomatyzowane. W każdy poniedziałek będzie się pojawiać nowy EVENT i będzie trwać przez cały tydzień do kolejnego poniedziałku 🙂

baner.png

Świetny serwer, bardzo przyjemnie się gra!

Ale mi jakoś nie działa eliksir żywotności (ten na 7dni +25% życia). Dasz radę to naprawić? Każdemu kogo sprawdzam w rankingu działa, nawet mojemu ziomkowi. Mi jakoś pokazuje +0% życia... nick w grze GamaYuN.

Edytowane przez g0d
12 godzin temu, g0d napisał:

Świetny serwer, bardzo przyjemnie się gra!

Ale mi jakoś nie działa eliksir żywotności (ten na 7dni +25% życia). Dasz radę to naprawić? Każdemu kogo sprawdzam w rankingu działa, nawet mojemu ziomkowi. Mi jakoś pokazuje +0% życia... nick w grze GamaYuN.

To jest do naprawy. Prawdopodobnie jest tak że jak walczysz na arenie/lochach/karczmie masz więcej hp dzięki eliksirowi nieśmiertelności a gdy jesteś normalnie na postaci to nie pokazuje..

baner.png

• 7 miesięcy temu...
  • Issia zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum [EASY] ROTHIAN.PL   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...