Skocz do zawartości

Serwis Apple

Polecane posty

Jestem posiadaczem Iphone 11, jednak mam z nim dwa problemy, mianowicie: 

ekran w jednej części na dole pękł , co niestety jest moją wina tak wieć chciałbym wymienić szybkę bo wiem, ze jeśli tego nie zrobie to uszkodzenie poleci dalej

jak rónież mam wrażenie, ze nagrzewa się szybciej niż na początku

Jaki serwis polecicie w stolicy? No i jaka może być orientacyjny koszt naprawy takiej szybki? Długo sie tak na marginesie czeka na naprawę? 

Jeszcze jak mieszkałem w naszej cudownej stolicy( lokalnie znienawidzonej) to ogółem najwiekszym uznaniem cieszyły się iSpot oraz iDoit.

Jak na kunszt Applowski ceny różnorakich wymian/napraw to kwota rzędu kilkuset PLN.

Z tego co się orientuje to wymiana szybki do IP11 to ok. 600zł w iDoit a w iSpot dolicz se +- 200zł.

Wiadomo chodzi tu o oryginały, za zamienniki   odejmij  se 200zł.

Co do czasu naprawy to rożnie jest w obu przypadkach, u mnie znajomy czekał 4dni ale były tez przypadki co po 2dniach dostały.

iSpot na Puławskiej https://ispot.pl/lokalizacje-serwisowe - na stronie mozesz sprawdzić sobie godziny otwarcia.  Oddawałem tam sprzęt dwa razy i wszystko poszło sprawnie, cena również niższa niż się spodziewałem ,ale nie ma sensu tutaj pisać ile placiłem bo po pierwsze byłem z zupełnie innym problemem, po drugie wszystko zależy tutaj od rodzaju uszkodzenia.  Za kaucją mozesz również uzyskać sprzęt zastępczy. Jest to darmowe, odzyskasz kaucję po zwrocie,tak więc jesli nie masz żadnego zastępczego telefonu w domu, to jest to dobra opcja.
Nagrzewanie sie telefonu moze wynikać z normalnej eksploatacji, ale również moze być wynikiem problemów ze sprzętem, co warto jest skonsultować z serwisem. Moim zdaniem rownież lepiej jest oddać telefon ręcznie do salonu niż bawić sie w kuriera, bo na to również traci się sporo czasu 

Edytowano przez emildo

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...