Skocz do zawartości

Zamiennik Paysign na 1.12.2

Polecane posty

Cześć, tak jak w tytule. Znacie jakieś podobne pluginy do craftserve paysign tylko że na 1.12.2, chodzi mi o to najbardziej że jak się na tabliczkę kliknie albo na coś to wtedy np. aktywuje się redstone.

Z góry dzięki 

Edytowano przez K4P1X

Możesz użyć mój stary skrypt, powinien zadziałać na tej wersji. Nie rozumiem tylko czemu chcesz właśnie na niej mieć serwer, nie nadaje się ona do niczego poza forgem. Wersja 1.17.1 jest wydajniejsza i nie posiada wielu błędów pozwalających kopiować przedmioty lub wywalić serwer, które znajdziesz w 1.12.2.

15 godzin temu, Helios1993 napisał:

Możesz użyć mój stary skrypt, powinien zadziałać na tej wersji. Nie rozumiem tylko czemu chcesz właśnie na niej mieć serwer, nie nadaje się ona do niczego poza forgem. Wersja 1.17.1 jest wydajniejsza i nie posiada wielu błędów pozwalających kopiować przedmioty lub wywalić serwer, które znajdziesz w 1.12.2.

Dzięki za odpowiedź, zmieniłem wersję na 1.16.5 i mam pytanie, wiesz jak zrobić tak że np 1.17 będzie mogło grać z 1.16 ?

1 minutę temu, K4P1X napisał:

Dzięki za odpowiedź, zmieniłem wersję na 1.16.5 i mam pytanie, wiesz jak zrobić tak że np 1.17 będzie mogło grać z 1.16 ?

Wersja 1.16.5 posiada jeden błąd pozwalający kopiować przedmioty, a jeśli zostawiłeś świat z 1.12.2 to bardzo wolny DFU Mojangu znacząco zmniejszy twoje tpsy. Tuinity 1.17.1 posiada do 200x szybszą alternatywę dla vanillowego DFU, więc nie zauważysz przy tym lagów. Co do kilku wersji to zalecam trzymać się tylko jednej dużej, np. 1.17.x. Dodając wsparcie dla starszych lub nowszych wersji powstaje wiele niekompatybilności, tym bardziej na serwerach smp.

Przed chwilą, Helios1993 napisał:

Wersja 1.16.5 posiada jeden błąd pozwalający kopiować przedmioty, a jeśli zostawiłeś świat z 1.12.2 to bardzo wolny DFU Mojangu znacząco zmniejszy twoje tpsy. Tuinity 1.17.1 posiada do 200x szybszą alternatywę dla vanillowego DFU, więc nie zauważysz przy tym lagów. Co do kilku wersji to zalecam trzymać się tylko jednej dużej, np. 1.17.x. Dodając wsparcie dla starszych lub nowszych wersji powstaje wiele niekompatybilności, tym bardziej na serwerach smp.

Kopiowanie itemów to nie problem bo gram tylko z kolegami, usunalem swiat z 1.12 i sie stworzyl nowy na 1.16. I nie wiem co to DFU 

1 minutę temu, K4P1X napisał:

Kopiowanie itemów to nie problem bo gram tylko z kolegami, usunalem swiat z 1.12 i sie stworzyl nowy na 1.16. I nie wiem co to DFU 

DFU aktualizuje świat do nowszych wersji, ale kilkukrotnie spowalnia ładowanie chunków. Jeśli świat usunąłeś to DFU nic nie będzie robił, ponieważ nie jest potrzebny. Wersja 1.17.1 posiada nowe funkcje/przedmioty nad 1.16.5, a z oficjalnym datapackiem 1.18 jest ich jeszcze więcej, więc rozgrywka na tej wersji będzie dużo przyjemniejsza.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...