Skocz do zawartości

[Skrypt] Wymiana diamentów.

Polecane posty

Witam, mam na serwerze plugin na customowe craftingi i chciałem utrudnić trochę crafting itemów diamentowych, dlatego też chcialem zrobic skrypt gdzie gracz musiałby wymienić 3 zwykłe diamenty na 1 diament utwardzony (w sensie też zwykły diament tylko nazwany "Utwardzony Diament" przykladowo u NPC'a bądź po prostu klikając na tabliczke.

Czy taka wymiana 3 zwykłe -> 1 utwardzony jest realna do napisania tego w skrypcie?

Uwzględniając to że gracze będą chcieli wymieniac również większe ilości diamentow na raz niz tylko 3>1 , przykladowo ktos przyjdzie z 64 diamentami i bedzie chciał je wymienic na utwardzone. 

Generalnie co do ilości wymiany to mam taki pomysl ze może być kilka tabliczek obok siebie i bedzie można wymienić po prostu liczbę do potęgi 3 , tzn 3,6,9,12,15... 

Wiem że moge to zrobić pluginem CraftEnhance ale chciałbym wymusić na graczach potrzebne pójscia do pewnej lokacji aby tylko tam mogli gracze wymieniać zwykle diamenty na diamenty specjalnie nazwane "Utwardzony Diament"

Być może jesli nie da sie zrobic tego skryptem, to moze jest tez na to jakis plugi, nw customowy handel z npcem czy cos takiego?.

Będę wdzięczny za pomoc, lub podpowiedzi 🙂

pozdrawiam

Problem polega na tym że skrypt nie odróżnia diamentów z nazwą domyślną oraz z nazwą nadaną

Możesz skorzystać z pętli: loop ((amount of diamonds in player's inventory) / 3) times

16 minut temu, adex123 napisał:

skrypt nie odróżnia diamentów z nazwą domyślną oraz z nazwą nadaną

Skorzystaj z 'named', np. diamond named "nazwa".

Edytowano przez Helios1993

5 minut temu, Helios1993 napisał:

Możesz skorzystać z pętli: loop ((amount of diamonds in player's inventory) / 3) times

Skorzystaj z 'named', np. diamond named "nazwa".

Robiliśmy w ten sposób, bez rezultatów

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...