Skocz do zawartości

Forge 1.17.1

Polecane posty

Ten nowy forge jest tylko u mnie jakiś spierdolony?? normalnie instaluje tak jak zawsze (paczki robie na własny użytek od jakichś 2 lat) po instalacji odpalam wyłączam przypisuje 8gb ramu do instalacji w luncherze, potem pobieram najnowszego optifine i normalnie wrzucam do mods, odpalam już  z przypisanym 8gb ram i minecraft najwet się nie włącza po prostu wyskakuje błąd 0 i chuj :v 

https://zapodaj.net/72c80618129c6.png.html

Licznik Postów: 20|40|60|80|100|150|200|250|300|350|400|450|500+

Używanie forge na nowszych wersjach jest głupotą, był on dobry do 1.12.2. Teraz większość osób przerzuciła się na Fabrica, mało kto robi mody na forga powyżej wersji 1.12.2.

@helios1993 ja jestem BOOOMEREM i uważam że jedyny słuszny silnik do modów to forge :v ciężko się przestawić 

Może i ciężko, ale warto.

Co do problemu: Jeśli od dwóch lat robisz paczki modów to powinieneś wiedzieć czym są logi.

Dnia 29.07.2021 o 22:52, HaszKu napisał:

@helios1993 ja jestem BOOOMEREM i uważam że jedyny słuszny silnik do modów to forge :v ciężko się przestawić 

Dnia 29.07.2021 o 20:47, Helios1993 napisał:

Używanie forge na nowszych wersjach jest głupotą, był on dobry do 1.12.2. Teraz większość osób przerzuciła się na Fabrica, mało kto robi mody na forga powyżej wersji 1.12.2.

na fabricu są 'lite' mody tylko. I na np 1.16.5 większośc modów jest na forge a na fabricu nie ma tak dużo a i tak 99% modów na fabric tak jak pisałem są lite czyli małe które gówno dodają .

16 minut temu, ogarszion napisał:

na fabricu są 'lite' mody tylko. I na np 1.16.5 większośc modów jest na forge a na fabricu nie ma tak dużo a i tak 99% modów na fabric tak jak pisałem są lite czyli małe które gówno dodają .

To ty się modami w ogóle nie interesujesz. Na discordzie fabrica można znaleźć część modów, różne osoby wrzuciły tam ich prawie 1300.

@Helios1993 prawda jest taka że fabric jest useles :v zoriętowałem się troche.. i brak kluczowych modów takich jak biomes  o plenty  i wiele innych dużych modów fabric to ściek :v 

3 godziny temu, HaszKu napisał:

@Helios1993 prawda jest taka że fabric jest useles :v zoriętowałem się troche.. i brak kluczowych modów takich jak biomes  o plenty  i wiele innych dużych modów fabric to ściek :v 

Więc nie potrafisz szukać. Serwer z forgem 1.17 będzie ci lagował przy kilkunastu graczach nawet na najlepszym dedyku i bez modyfikacji. Jeśli tak bardzo kochasz forga to zrób paczkę modyfikacji na 1.17, zobaczysz, że spora część znanych modów na tą wersję nie istnieje, ponieważ zostały przepisane na fabrica.

Edytowano przez Helios1993

a czy ja coś mówie o serwerach? XD z dupy se fakty wyciągasz prawda jest taka że sytuacja się unormuje bo fabric jest słaby 🙂 

9 minut temu, HaszKu napisał:

a czy ja coś mówie o serwerach? XD z dupy se fakty wyciągasz prawda jest taka że sytuacja się unormuje bo fabric jest słaby 🙂 

Nic o nim nie wiesz, a mówisz, że jest słaby. Na nowszych wersjach znajdziesz na niego więcej modów, jego api jest dużo prostsze i przyjemniejsze, sam jest o wiele wydajniejszy od forga (na serwerach, jak i na cliencie), a dodatkowo istnieje pełno modów jeszcze bardziej zwiększających wydajność. Podaj przynajmniej trzy argumenty dlaczego według ciebie forge jest lepszy od fabrica.

1. https://www.curseforge.com/minecraft/mc-mods/biomes-o-plenty 

2. Łatwa konfiguracja 

3. Dużo więcej modów niż fabric 

4. Mody są skomplikowane i rozbudowane (skomplikowane w dobrym tego słowa znaczeniu) 

5. Wiele fajnych modów ma wyłączność na forge np. pkt. 1 biomes o plenty bez którego nie wyobrażam sobie gry w MC 🙂 

... i wiele wiele więcej 

a fabric jest po prostu kurwa bez sensu bo może się łatwo pisze mody na niego ale przez to rynek jest zawalony ściekami do niczego no i nie ma dużych fajnych modów 🙂 

a co do tego że 1.17 mody z forge się przenoszą na fabrica to pierdolisz głupoty 🙂 te najważniejsze duże mody tego nie robią a małe modziki mnie mało obchodzą 🙂

2 godziny temu, HaszKu napisał:

Fabric ma różne alternatywy.

2. Łatwa konfiguracja

Na fabricu jeszcze łatwiejsza

4. Mody są skomplikowane i rozbudowane (skomplikowane w dobrym tego słowa znaczeniu) 

Na forga 1.17 jest takich bardzo mało, a na fabrica sporo.

5. Wiele fajnych modów ma wyłączność na forge np. pkt. 1 biomes o plenty bez którego nie wyobrażam sobie gry w MC 🙂 

Już nawet wymyślać argumentów nie potrafisz i powtarzasz ten sam... Odpowiedź na ten taka sama jak na pierwszy.

Prosiłem cię o prawdziwe argumenty, a nie wymyślone przez ciebie, które nie są prawdą. Nie rozumiem skąd ta twoja nienawiść do fabrica, może mi to powiesz?

Nienawiść? to ty jesteś jakimś fanatykiem do którego nie trafiają argumenty masz klapki na oczach i jak taki głupi ogr będziesz powtarzać to co kiedyś usłyszałeś bądź przeczytałeś 😉 

fabric jest mi obojętny a forga używam od lat i go uwielbiam i nic mnie nie przekona do zmiany. Nie zamierzam więcej ci odpisywać bo rozmowa z tobą to jak walenie głową w mur.

1 godzinę temu, HaszKu napisał:

Nienawiść? to ty jesteś jakimś fanatykiem do którego nie trafiają argumenty masz klapki na oczach i jak taki głupi ogr będziesz powtarzać to co kiedyś usłyszałeś bądź przeczytałeś 😉 

fabric jest mi obojętny a forga używam od lat i go uwielbiam i nic mnie nie przekona do zmiany. Nie zamierzam więcej ci odpisywać bo rozmowa z tobą to jak walenie głową w mur.

Też z forga przez wiele lat korzystałem, pierwszy raz to jeszcze gdzieś za czasów 1.5. Lubię i fabrica, i forga, ale oba są lepsze na różnych wersjach. Forge 1.12.2 posiada największą bazę modów, grałem na nim bardzo dużo i gdybym miał lepszy komputer to bym dalej grał. Forge 1.12.2 jest bardzo dobry, ale forge 1.17 to zlagowane gówno bez wielu ważnych modów. Według mnie forge 1.12.2 > fabric > forge 1.17.

to kup sobie lepszy komputer imo ja na forge przy ok. 40 modach + shadery + txt 128x128 stałe 70 fps :v i 0 lagów i niby jakie są te ważne mody? bo jeszcze nie znalazłem moda na fabrica który był by chociażby przydatny xD 

ja na forge przy ok. 40 modach + shadery + txt 128x128 stałe 70 fps

Nie musisz się chwalić bogatymi rodzicami, nie każdy ma tyle szczęścia.

jeszcze nie znalazłem moda na fabrica który był by chociażby przydatny

Może dlatego, że nigdy nie szukałeś?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...