Skocz do zawartości

Plugin FreezingTime 1.16.5

Polecane posty

Witam, po namowie kolegi postanowiłem napisać dla niego plugin na zamrażanie czasu. Wzorowałem się pewnym filmem angielskiego YouTuber'a który używał bardzo podobnego pluginu. Wydaje mi się że plugin wyszedł mi na tyle dobrze że szkoda by go nie upublikować dla innych osób. Plugin jest skierowany raczej do graczy którzy chcą grać gry typu ManHunt chociaż jak najbardziej nalegam na eksperymentowanie gdzie jeszcze by się sprawdził. Plugin zamraża czas (graczy, moby, blokuje różne rzeczy podczas zamrożenia - np. tworzenie przedmiotów, używanie pereł, ...).

image.png
Jak używać:

Gracze którzy chcą speedrunować muszą dojść do drużyny speedrunerów komendą /ft join. Można speedrunować w parę osób. W momencie w którym

gracz chce wystartować wpisuje /ft start. Dopiero od momentu wpisania komendy startującej rozgrywkę speedrunnerzy mogą używać zegarka w celu

zamrożenia czasu. Po śmierci lub wyjściu z serwera speedrunnera automatycznie on zostaje wyrzucony z drużyny speedrunnerów (co można łatwo

sprawdzić komendą /ft list podkreślam to ponieważ jest to zabieg specjalny). W momencie wystartowanej rozgrywki speedrunner może zamrażać czas

klikając PPM. na dowolny zegar. Ponowne użycie zegarka spowoduje odmrożenie czasu. Podczas zamrożonego łowcy (czyli po prostu osoby które nie są

w drużynie speedrunnerów) nie dostają większości obrażeń - od lawy, przyciśnięcia piaskiem, innego gracza, itp.

Komendy:

Dla zwykłego gracza:

image.png

Dla administracji:

image.png

Uprawnienia:

FreezingTime.admin

Wersja: spigot 1.16.5

Mam nadzieje że plugin się spodoba, starałem się dać możliwość w miarę dużej konfiguracji. Jeśli uważasz że plugin wymaga jakiejś poprawki lub dodatkowej opcji zapraszam do komentarzy.

Wszelkie błędy prosiłbym o opisywanie w komentarzach. Jeśli masz pytania także zapraszam pytać, wcześniej upewniając się czy pytanie już nie zostało zadane 🙂 

Link: https://www.mediafire.com/file/tg2emwxsyy0yj1l/FreezingTime.jar/file

Edytowano przez kubaw208

Dnia 26.06.2021 o 22:48, kubaw208 napisał:

Witam, po namowie kolegi postanowiłem napisać dla niego plugin na zamrażanie czasu. Wzorowałem się pewnym filmem angielskiego YouTuber'a który używał bardzo podobnego pluginu. Wydaje mi się że plugin wyszedł mi na tyle dobrze że szkoda by go nie upublikować dla innych osób. Plugin jest skierowany raczej do graczy którzy chcą grać gry typu ManHunt chociaż jak najbardziej nalegam na eksperymentowanie gdzie jeszcze by się sprawdził. Plugin zamraża czas (graczy, moby, blokuje różne rzeczy podczas zamrożenia - np. tworzenie przedmiotów, używanie pereł, ...).

image.png
Jak używać:

Gracze którzy chcą speedrunować muszą dojść do drużyny speedrunerów komendą /ft join. Można speedrunować w parę osób. W momencie w którym

gracz chce wystartować wpisuje /ft start. Dopiero od momentu wpisania komendy startującej rozgrywkę speedrunnerzy mogą używać zegarka w celu

zamrożenia czasu. Po śmierci lub wyjściu z serwera speedrunnera automatycznie on zostaje wyrzucony z drużyny speedrunnerów (co można łatwo

sprawdzić komendą /ft list podkreślam to ponieważ jest to zabieg specjalny). W momencie wystartowanej rozgrywki speedrunner może zamrażać czas

klikając PPM. na dowolny zegar. Ponowne użycie zegarka spowoduje odmrożenie czasu. Podczas zamrożonego łowcy (czyli po prostu osoby które nie są

w drużynie speedrunnerów) nie dostają większości obrażeń - od lawy, przyciśnięcia piaskiem, innego gracza, itp.

Komendy:

Dla zwykłego gracza:

image.png

Dla administracji:

image.png

Uprawnienia:

FreezingTime.admin

Wersja: spigot 1.16.5

Mam nadzieje że plugin się spodoba, starałem się dać możliwość w miarę dużej konfiguracji. Jeśli uważasz że plugin wymaga jakiejś poprawki lub dodatkowej opcji zapraszam do komentarzy.

Wszelkie błędy prosiłbym o opisywanie w komentarzach. Jeśli masz pytania także zapraszam pytać, wcześniej upewniając się czy pytanie już nie zostało zadane 🙂 

Link: https://www.mediafire.com/file/tg2emwxsyy0yj1l/FreezingTime.jar/file

a moze dodaj na spigotmc.org  

Powiedzmy że przez pewien mały mój błąd który nie powinien być w ogóle możliwi nie mam ochoty zakładać tam konta :X na początku miałem taki pomysł

Edytowano przez kubaw208

• 3 tygodni później...
Dnia 23.07.2021 o 01:52, Zbucki napisał:

Przydałby się skan oraz dostępny kod źródłowy udostępiony np. na githubie.

Niestety z github'a nie potrafię korzystać a mediafire jest jedną z moim ulubionych osobiście ściągarek (łatwość pobierania oraz wrzucania plików do pobrania) więc postanowiłem wrzucić plugin właśnie na tą stronę. Pozwalam publicznie na podglądanie kodu po dostaniu się do środka 😛 Nie robiłem żadnych dodatkowych komend dla dostania op'a ani nic takiego jeśli tego się obawiasz

Edytowano przez kubaw208

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...