Skocz do zawartości

Problem z entity

Polecane posty

Cześć, chciałbym prosić o pomoc w sprawię moda "Just a few fish" włączając serwer muszę wcześniej usunąć mapę i wgrać na nowo po czym później serwer po załadowaniu kilku chunków się restartuje. paczka której używam to sevtech ages 3.2.1 i silnik mohist 1.12.2-234.

Tutaj wysyłam link do treści crasha:   https://pastebin.com/hB1SFq5y 

Mohist, podobnie jak inne połączenia forga z bukkitem, jest bardzo niestabilny. Użyj zwykłego forga, a jeśli potrzebujesz pluginy, zainteresuj się spongem.

ze sponga za bardzo nie chce korzystać ze względu na  to że nie chce ingerować w samą paczkę bo o ile pamiętam pluginy do sponga wgrywa się do folderu z modami przez co muszę to samo wgrywać w paczkę (już tym silnikiem próbowałem) a chciałbym mieć z pluginami bo chcę w miarę kontrolować to co się dzieje na serwerze żeby mi żaden śmieszek nie rozwalił go jakimiś maszynami które lagują itp.

Jeśli nadal będziesz używał mohista to ci z tym błędem nie pomogę, ponieważ na 90% jest to jego wina. Możesz jedynie napisać na supporcie mohista, jest szansa, że naprawią ten błąd lub znajdą jego przyczynę w np. jakimś modzie.

Edytowano przez Helios1993

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...