Skocz do zawartości

Terrible Fps Dips In Minecraft/ Straszne Spadki Fps w minecraft

Polecane posty

Kiedyś sobie grałem, miałem około 140 - 100 fps Ostatnio robią się straszne spadki jak otwieram ekwipunek to leci to 40 a jak włączam menu to do 50 przy renderowaniu i chodzeniu potrafi spaść do 40 więc postanowiłem zaktualizować podstawowe rzeczy typu : Windows, sterowniki karty zintegrowanej,  ogólnie i jest jeszcze gorzej Możliwe że to wina aktualizacji jawy ale nie wiem wszystkiego próbowałem ale nic nie pomogło (Moja java zużywa 40 procent zasobów i więcej nie bierze przez to są małe fps ale nie wiem jak to naprawić) 😞 Proszę o Pomoc ;( 

Specyfikacja Mojego Laptopa:

Procesor i karta zintegrowana :Amd A6-6310 Apu with Radeon R4 Graphics

Ram: 8gb DDR3

Zintegrowana karta Amd Radeon R4 Graphic

A I used to play, I had about 140 - 100 fps. Recently, there are terrible drops when I open the inventory, it goes 40 and when I turn on the menu, it can drop to 40 when rendering and walking, so I decided to update basic things like: Windows, integrated card drivers, in general and it's even worse. Maybe it's the fault of the java update but I don't know everything I tried but nothing helped (My java consumes 40 percent of resources and it doesn't take much more fps but I don't know how to fix it) 😞 Please help; (

My Laptop Specifications:

Processor and integrated card: Amd A6-6310 Apu with Radeon R4 Graphics

Ram: 8GB DDR3

Integrated Amd Radeon R4 Graphic

obraz_2021-05-30_150704.png

Edytowano przez KRZYMEN

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...