Skocz do zawartości

Nie moge grac na serwerach premium

Polecane posty

Witam serdecznie dzis rano kupilem minecraftna oficjalnej stronie mojang niestety po zakupieniu gry mam problem nie moge grac a serweach premium oraz nie widze swojego skina oczywiscie juz po ustawieniu nie wiem o co chodzi ale wyskakuje blad z uwierzytelnianiem czy jakos tak ze serwery sa w konserwacji nie wiem o co chodzi prosze o pomoc.

.

Hej, napisz jaki komunikat wyświetla ci się po wejściu na serwer premium

fdgdfh.png

2 minuty temu, sasin33 napisał:

Zrzut ekranu (86).png

dokladnie taki

Nie wiem czy słyszałeś o migracji kont, osoby które teraz kupują konta mają automatycznie konto microsoft (są 3 rodzaje kont, microsoft, mojang i legacy) Jak widzisz na zdjęciu ja kupiłem minecrafta wcześniej i mam konto Mojang ty prawdopodobnie kiedy włączasz laucher w lewym górnym rogu piszę ci że masz konto Microsoft, i przez to online mode nie chce cię przepuścić bo kiedy kupywałeś minecrafta na minecraft net łączyło się to z serwerami Mojangu przez co wszystkie dane były pobierane z serwerów Mojangu było to wysyłane do serwera (np Hypixela) i przez to serwer wiedział że byłeś połączony kontem premium więc musisz poczekać aż Microsoft zmigruje wszystkie konta i to naprawi

Drugą opcją jest to że kiedy zakładałeś konto podawałeś datę urodzenia w której było oznajmione że nie jesteś pełnoletni, w takim przypadku musisz to zmienić podłączając konto rodzica i w tym zmieniając twój wiek na pełnoletni

bm.PNG

fdgdfh.png

32 minuty temu, ower set napisał:

Nie wiem czy słyszałeś o migracji kont, osoby które teraz kupują konta mają automatycznie konto microsoft (są 3 rodzaje kont, microsoft, mojang i legacy) Jak widzisz na zdjęciu ja kupiłem minecrafta wcześniej i mam konto Mojang ty prawdopodobnie kiedy włączasz laucher w lewym górnym rogu piszę ci że masz konto Microsoft, i przez to online mode nie chce cię przepuścić bo kiedy kupywałeś minecrafta na minecraft net łączyło się to z serwerami Mojangu przez co wszystkie dane były pobierane z serwerów Mojangu było to wysyłane do serwera (np Hypixela) i przez to serwer wiedział że byłeś połączony kontem premium więc musisz poczekać aż Microsoft zmigruje wszystkie konta i to naprawi

Drugą opcją jest to że kiedy zakładałeś konto podawałeś datę urodzenia w której było oznajmione że nie jesteś pełnoletni, w takim przypadku musisz to zmienić podłączając konto rodzica i w tym zmieniając twój wiek na pełnoletni

bm.PNG

wiesz ja ogolnie kupilem minecraft z konto microsoft

a raczej zaznaczylem ze jestem pelnoletni dzieki za pomoc:]

Edytowano przez sasin33

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...