Skocz do zawartości

Problem z villager shop [Prosze o pomoc przy kodzie] 1.16.5

Polecane posty

Witam, mam taki problem, nie wiem dlaczego jak tworze sklep u vlogerów,
to w lewym okienku widzę mój specjalny przedmiot czyli patyk
któremu zmieniłem nazwę, kolor nazwy, opis + kolor opisu ,
i jak chce kupić nim miecz któremu też zmieniłem nazwę + kolor, oraz opis + kolor,
dodatkowo dodałem atrybuty ataku, oraz szybkości ataku + 4 enchanty
ale na miejscu po prawej stronie ten miecz się nie pokazuje i jest tylko napis "Air"

Tutaj dam kod który udało mi się stworzyć ale nie wiem gdzie leży błąd
bardzo bym prosił o pomoc wersja na której to wyżywam to 1.16.5

/summon villager ~ ~1 ~ {VillagerData:{profession:weaponsmith,level:5,type:plains},Invulnerable:1,CustomName:"\"Kowal | Steve\"",Offers:{Recipes:[{buy:{id:stick,Count:1,tag:{display:{Name:'[{"text":"Goblin Stick","italic":false,"color":"green"}]',Lore:['[{"text":"Rzadki przedmiot","italic":false,"color":"dark_purple"},{"text":" ","color":"gold"},{"text":":","color":"red"},{"text":" Ulepszacz","color":"gold"}]']}},sell:{id:wooden_sword,Count:1,tag:{Unbreakable:1b,display:{Name:'[{"text":"Goblin Sword +0","italic":false,"color":"#ff9933"}]',Lore:['[{"text":"Jakosc przedmiotu ","italic":false},{"text":":","color":"red"},{"text":" ","color":"dark_purple"},{"text":"Normalny","color":"aqua"}]']}},Enchantments:[{id:sharpness,lvl:1},{id:knockback,lvl:1},{id:fire_aspect,lvl:1},{id:looting,lvl:1},{id:sweeping,lvl:1},{id:mending,lvl:1}]}},rewardExp:0b,maxUses:9999999}]}}

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...