Skocz do zawartości

Skradzione konto, zmieniony email.

Polecane posty

Mój przyjaciel ostatnio wygadał się że 3 lata temu mu wyłączyli konto ponoć przez jego nieaktywność. Po lepszym zbadaniu sprawy okazało się po prostu że włamano mu się dawno na konto a on nie ma do niego dostępu. Chcę mu pomóc za wszelką cenę i przyda mi się pomoc. 

Nie wiem od czego zacząć podczas odzyskiwania konta i nie wiem co zrobić by te konto mu odzyskać.

Pierwsze kroki jakie podjąłem to próba znalezienia pierwotnego adresu email który należy do dziatka kolegi i próby znalezienia w mailu dowodu zakupu. O ile tam jeszcze ten dowód jest.

Edytowano przez Xelux07
Dodatkowe informacje o podjętych działaniach.

Musi podać swój e-mail i na e-mailu potwierdzenie, nie da się niestety bez e-maila chyba że do supportu minecraft ale z dowodem

Dnia 8.05.2021 o 17:44, Rudek2010 napisał:

Musi podać swój e-mail i na e-mailu potwierdzenie, nie da się niestety bez e-maila chyba że do supportu minecraft ale z dowodem

Email został zmieniony przez osobę która włamała się na konto. Niestety dalej nie odpisał kolega czy udało się odnaleźć dowód zakupu

Dnia 8.05.2021 o 17:44, Rudek2010 napisał:

Niestety dowodu na mailu nie ma.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...