Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam, mam malutkie pytanko. Pytanie takie czy maszyna da rade uciągnąć 100+ osób? Już robiłem serwer na r5 3600x i przy 40 pluginach dawało rade grać 70 osób przy 20 tpsach, ale czy tutaj da rade tego nie wiem 😛
Oferta:

Przechwytywanie.PNG

A co to jest za hosting? Dają 8 wątków przy tym pakiecie, więc nie wygląda to na kvm (zapewne dzielisz te wątki z innymi serwerami). Przy takiej ilości osób zalecałbym skorzystać z bloom.host, pakiet performance+ 12gb (ryzen 9 5950x, 3 wątki tylko dla ciebie) powinien sobie poradzić.

2 godziny temu, Helios1993 napisał:

A co to jest za hosting? Dają 8 wątków przy tym pakiecie, więc nie wygląda to na kvm (zapewne dzielisz te wątki z innymi serwerami). Przy takiej ilości osób zalecałbym skorzystać z bloom.host, pakiet performance+ 12gb (ryzen 9 5950x, 3 wątki tylko dla ciebie) powinien sobie poradzić.

batcore.eu, zalezy mi na tym zeby byla platnosc psc bo paypala ani karty nie mam 😕

31 minut temu, dinozaur pimpus napisał:

batcore.eu

Nigdzie na stronie nie ma informacji o wirtualizacji, a patrząc na ilość wątków w pakietach, na 100% nie jest to kvm i dzielisz te wątki z innymi.

31 minut temu, dinozaur pimpus napisał:

karty nie mam

Rodzice mogą za ciebie zapłacić, a ty w gotówce im oddasz.

7 minut temu, Helios1993 napisał:

Nigdzie na stronie nie ma informacji o wirtualizacji, a patrząc na ilość wątków w pakietach, na 100% nie jest to kvm i dzielisz te wątki z innymi.

Rodzice mogą za ciebie zapłacić, a ty w gotówce im oddasz.

Moja matka boi sie internetu i jak zamawia coś to zawsze na pobranie bierze więc wiesz, z ojcem już dawno nie mieszkam i no. Naogladala sie smiesznych wiadomosvi kiedys i do teraz jej zostalo

Dnia 2.05.2021 o 11:33, Helios1993 napisał:

Ogólnie to napisałem do nich na discordzie, odpisali mi że KVM, więc brać?

49 minut temu, dinozaur pimpus napisał:

Ogólnie to napisałem do nich na discordzie, odpisali mi że KVM, więc brać?

Dopytaj się o informacje o całej maszynie, ilość miejsca na dysku itp. i wypisz mi je tutaj.

27 minut temu, Helios1993 napisał:

Dopytaj się o informacje o całej maszynie, ilość miejsca na dysku itp. i wypisz mi je tutaj.

vCPU ➤ Intel Core i9-9900K (8x) lub AMD Ryzen 9 3900 (8x)
RAM ➤ 16GB DDR4 ECC
SSD ➤ 200GB
Łącznośc do ➤ 200Mbps
Limit danych ➤ Bez limitu
Dostępność ➤ Niestety narazie nie dostępne, przedwczoraj chłop wykupił pare serwerów :d
Wirtualizacja  ➤ KVM

Dostęp do konta ROOT
Dostęp do API
Monitorowanie 24/7
System do wyboru (ubuntu, debian itd)
Jeżeli coś pójdzie nie tak, gwarancja zwrotu pieniędzy do 2 dni
Szybka pomoc techniczna zarówno jak i na dsc i na stronie
Możliwość zwiększenia pakietu
Możliwość opłacenia serwera o każdej porze dnia i nocy

Więc tak jak myślałem, wątki dzielisz z innymi serwerami. Jak sam widzisz, ten procesor ma 24 wątki, a ty dostajesz 8. To by znaczyło, że tylko dwie inne osoby mogą kupić ten pakiet, co zapełni 48gb ramu oraz 600gb dysku. 80gb ramu i ~3,2tb dysku by było nieużywane gdyby nie było tam jakiegoś oversellingu, a coś takiego by się im nie opłacało.

8 minut temu, Helios1993 napisał:

Więc tak jak myślałem, wątki dzielisz z innymi serwerami. Jak sam widzisz, ten procesor ma 24 wątki, a ty dostajesz 8. To by znaczyło, że tylko dwie inne osoby mogą kupić ten pakiet, co zapełni 48gb ramu oraz 600gb dysku. 80gb ramu i ~3,2tb dysku by było nieużywane gdyby nie było tam jakiegoś oversellingu, a coś takiego by się im nie opłacało.

No dobra, to w takim razie znasz jakiś hosting na ryzenach? Już mialem vpsa na pixelhost.pl oferta 16gb ram i dawało rade 70+ osob, ale chcialbym wpuscic wiecej osob i przy survivalu nie sadze ze dalo by rade. Narazie szukam hostingu na ktorym mozna placic psc/etherum wiec jezeli znasz jakis napisz tutaj :d

Edytowano przez dinozaur pimpus

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...