Skocz do zawartości

Kanał na ttv twitch

Polecane posty

Miałem dylemat czy zakładać kolejny wątek czy pisać w poście kolegi o nicku sns1_

Ostatecznie zostałem przy założeniu nowego tematu. Przeglądając regulamin dostrzegłem jedynie zakaz masowego reklamowania się, zatem ten jeden post nie wpłynie na ujemną reputację mojego konta na forum. Jestem małym twórcą na ttv, streamującym regularnie Valoranta. Grywam 4fun i nie skupiam aż takiej uwagi na rangi (zwyczajnie jestem miernym goldem). Jeśli są tutaj osoby tworzące  materiały wideo czy prowadzące streamy i reprezentują już jakiś poziom (np 50 tys. wyświetleń profilu na twitchu), to z chęcią przyjmę ofertę współpracy. Na Partnerstwo również się piszę! średnia kanału na obecną chwilę to 43 ~ dorzucam screeny podglądowe dla analizy i ewentualnej chęci współpracy.

Poniżej harmonogram:

* Pn-Pt: 7:30 - 12:30

* Sobota: 10:00 - 14:00

Link do kanału: KLIKNIJ ABY WEJŚĆ

Oczywiście jeśli są tutaj osoby które chcą po prostu pograć, również śmiało zapraszam! 

Forumowicze chcący stworzyć podobny post, zachęcam do udzielania się w tym temacie. 

Jeśli jakimś cudem przegapiłem jakiś punkt w regulaminie i ten wpis jest wg administracji nieodpowiedni, proszę o usunięcie wątku, ew naprostowanie.

kwiecien.png

marzec.png

luty.png

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...