Skocz do zawartości

Fabric jako silnik na TitanAxe

Polecane posty

Z titanscamu uciekaj jak najdalej, najlepiej na pukawkę. Możesz skorzystać z mojego poradnika instalacji serwera na fabricu: https://www.mpcforum.pl/topic/1675418-tworzenie-serwera-na-snapshocie-na-silniku-fabric/

Fabric akurat jest dobrym wyborem przy snapshotach, ale korzystania z Puk*wki bym odradzał.

Lepiej już wybrać Titanaxe

1 godzinę temu, Vosly napisał:

ale korzystania z Puk*wki bym odradzał.

Lepiej już wybrać Titanaxe

Po co tu jesteś, żeby wprowadzać w błąd? Proste porównanie, titanaxe, płacisz 90zł, przy 40 graczach 5 tps, a teraz pukawka, płacisz 28zł, przy 40 graczach stałe 20 tps (a na jednym serwerze nawet do 70 graczy doszło bez spadków tps na tym samym pakiecie za 28zł). 

13 minut temu, Helios1993 napisał:

Po co tu jesteś, żeby wprowadzać w błąd? Proste porównanie, titanaxe, płacisz 90zł, przy 40 graczach 5 tps, a teraz pukawka, płacisz 28zł, przy 40 graczach stałe 20 tps (a na jednym serwerze nawet do 70 graczy doszło bez spadków tps na tym samym pakiecie za 28zł). 

Już gadaliśmy o tym w innym temacie. Jestem tutaj po to, aby właśnie wyprowadzić z błędu. Korzystałem z wymienionego przez Ciebie hostingu (Puk*wka) i nie działało to za dobrze, chociaż to mógł być przypadek. Inaczej oczywiście było w przypadku Titanaxe, którego z czystym sumieniem jestem w stanie polecić. Nie wypada zrzucać winy na hosting, skoro nie potrafisz odpowiednio skonfigurować serwera lub akurat trafiłeś na obciążony serwer. (trafiają się takie przypadki, nie jest to nic nowego i zapewne występuje to u większości dostawców, wystarczy kontakt ze wsparciem)

Twierdzisz, że było to w przypadku innych także serwerów tworzonych przez Ciebie na Titanaxe, ale nie wspomniałeś o pakiecie i tym jak skonfigurowałeś dany serwer. Być może ktoś Ci doradzi jak to zrobić odpowiednio by utrzymać wyższy TPS.

Edytowano przez Vosly

Ja korzystałem i z tego i z tego i ogólnie mogę polecić te dwa hostingi. Wszystko ładnie pięknie działało. Chociaż titanaxe kosztuje więcej niż pukawka. To właśnie to przeważyło na wybór pukawki.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...