Skocz do zawartości

Problem z Essentials

Polecane posty

Witam, postawiliśmy sobie z kumplem serwer spigot 1.16.1 taki do zwykłego survivalu z kumplami z podwórka i wstawiliśmy tam kilka pluginów. Ustawione zostało wszystko, permisje itd itd.

Mapę załadowaliśmy z seed'a wchodzimy, ustawiłem spawna za pomocą komendy /setspawn i o ile sama komenda /spawn teleportuje gracza w ten dany punkt o tyle jak gracz zginie to teleportuje go w okolice spawna ale nie centralnie w punkt który ustawiałem, dodatkowo wyskakuje taki o to błąd (ten błąd wyskakuje tylko po śmierci gracza) w konsoli na Internecie nie mogę nic pomocnego znaleźć więc zwracam się do Was. Niżej wstawiam listę pluginów + błąd który mi się wyświetla. 

Dziękuje za wszelką pomoc!

pluginy.PNG

bład.PNG

Edytowano przez AndrzejekMąka

36 minut temu, AndrzejekMąka napisał:

Witam, postawiliśmy sobie z kumplem serwer spigot 1.16.1 taki do zwykłego survivalu z kumplami z podwórka i wstawiliśmy tam kilka pluginów. Ustawione zostało wszystko, permisje itd itd.

Mapę załadowaliśmy z seed'a wchodzimy, ustawiłem spawna za pomocą komendy /setspawn i o ile sama komenda /spawn teleportuje gracza w ten dany punkt o tyle jak gracz zginie to teleportuje go w okolice spawna ale nie centralnie w punkt który ustawiałem, dodatkowo wyskakuje taki o to błąd (ten błąd wyskakuje tylko po śmierci gracza) w konsoli na Internecie nie mogę nic pomocnego znaleźć więc zwracam się do Was. Niżej wstawiam listę pluginów + błąd który mi się wyświetla. 

Dziękuje za wszelką pomoc!

pluginy.PNG

bład.PNG

pokaz dodatko do essentiala i spróbuj inną wersje pluginu

Próbowałem zmieniać Essentials'a nawet pobrałem gotową paczkę serwerową już żeby sobie ułatwić w sensie pobrałem z gotowej paczki tylko sam Essentials a on później sobie sam wygenerował folder.. i dalej to samo.

zzz.png

Jedynie co mnie cieszy to to że jak zginę to respi mnie tam gdzie "spałem" ale mimo wszystko chciałbym się dowiedzieć jak to ustawić żeby respiło na spawnie. 

I również podczas śmierci wyskakuje ten ERROR co wyżej podałem.

/gamerule spawnRadius 0
powinno na spawnie świata respić

Error z tego co potrafię wyczytać pokazuje że gracz nie ma tej netherowej kotwicy działającej jak łóżko

Ogl to zmień silnik spigot na Purpur https://github.com/pl3xgaming/Purpur, jest lepiej zoptymalizowany na nowsze wersje

Chcesz coś?
 Pisz pv lub na Discordzie!

Pomagam z Minecraftem
oraz Discordem
 JEŚLI POMOGŁEM KLIKNIJ SERDUSZKO OBOK MOJEGO POSTU ❤️

Okej, dzięki za pomoc zobaczymy jak to będzie wyglądać z tą maszyną. Aktualnie serwer jest tylko tak do typowej gry dla max. 5 osób więc zobaczymy.

A jak wygląda kwestia z pluginami na ten silnik 

2 minuty temu, KrzysztofekRrr napisał:

/gamerule spawnRadius 0
powinno na spawnie świata respić

Error z tego co potrafię wyczytać pokazuje że gracz nie ma tej netherowej kotwicy działającej jak łóżko

Ogl to zmień silnik spigot na Purpur https://github.com/pl3xgaming/Purpur, jest lepiej zoptymalizowany na nowsze wersje

Pokaż screenshot z komendy /ver essentials.

Dodatkowo, zmień silnik na Purpur 1.16.5 i wywal zawirusowanego permissionsexa. Zamiast dynmap możesz skorzystać z dużo wydajniejszego pl3xmap. Zamiast simplemotd weź pistonmotd.

2 minuty temu, Helios1993 napisał:

Pokaż screenshot z komendy /ver essentials.

Dodatkowo, zmień silnik na Purpur 1.16.5 i wywal zawirusowanego permissionsexa. Zamiast dynmap możesz skorzystać z dużo wydajniejszego pl3xmap. Zamiast simplemotd weź pistonmotd.

ver.PNG

5 minut temu, AndrzejekMąka napisał:

ver.PNG

Pobierz najnowszą wersję essentialsa i dodatków do niego (chat, spawn) z essentialsx.net.

Jak wygląda kwestia z pluginami normalnie te co na spigota? 

Przed chwilą, Helios1993 napisał:

Pobierz najnowszą wersję essentialsa i dodatków do niego (chat, spawn) z essentialsx.net.

3 minuty temu, AndrzejekMąka napisał:

Jak wygląda kwestia z pluginami normalnie te co na spigota?

Na purpurze działają wszystkie pluginy pisane w api bukkita oraz spigota, a także w api papera, tuinity i purpura, więc jest ich dużo więcej.

1 godzinę temu, Helios1993 napisał:

Na purpurze działają wszystkie pluginy pisane w api bukkita oraz spigota, a także w api papera, tuinity i purpura, więc jest ich dużo więcej.

Coś wspominałeś o pex że zawirusowany możesz rozwinąć swoją myśl i ew. zaproponować coś innego?

13 minut temu, AndrzejekMąka napisał:

Coś wspominałeś o pex że zawirusowany możesz rozwinąć swoją myśl i ew. zaproponować coś innego?

Prosił bym link do tego zamiennika dynmapy 😉 bo nie widzę nic takiego.

27 minut temu, AndrzejekMąka napisał:

Pozwala on dowolnej osobie wyłączyć twój serwer oraz jest jednym z gorszych pluginów na uprawnienia pod każdym względem. Najlepszy jest luckperms.

1 minutę temu, Helios1993 napisał:

Pozwala on dowolnej osobie wyłączyć twój serwer oraz jest jednym z gorszych pluginów na uprawnienia pod każdym względem. Najlepszy jest luckperms.

Okej rozumiem, możesz podrzucić mi link do tego zamiennika dynmapy? 😉

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...