Skocz do zawartości

[PROBLEM] Launcher nie działa

Polecane posty

Witam otóż mam taki problem. Pewnego razu włączyłem launcher do minecraft jednak coś wylogowało mnie z konta (mam minecraft premium, jestem z konta mojang). Po wpisaniu adresu e-mail oraz hasła wyskoczyła mi wiadomość że hasło jest niepoprawne. Kliknąłem "Nie pamiętam hasła", przeniosło mnie do strony minecraft.net i tam poprosiłem o nowe hasło. Miał do mnie dojść e-mail zawierający link do zresetowania hasła jednak od tygodnia nic nie dostałem. Nie wiem co mam zrobić. Proszę o pomoc

Edytowano przez nataros

Po pierwsze Link Powinien Dotrzeć W Pare Sekund. 🙂 A jeśli cie Wylogowało To znaczy że ty/ktoś Zmienił hasło do Konta 😄

Więc  masz włamanie na konto 😞

Pisz do supportu minecrafta : p

Chcesz coś?
 Pisz pv lub na Discordzie!

Pomagam z Minecraftem
oraz Discordem
 JEŚLI POMOGŁEM KLIKNIJ SERDUSZKO OBOK MOJEGO POSTU ❤️

18 godzin temu, nataros napisał:

Witam otóż mam taki problem. Pewnego razu włączyłem launcher do minecraft jednak coś wylogowało mnie z konta (mam minecraft premium, jestem z konta mojang). Po wpisaniu adresu e-mail oraz hasła wyskoczyła mi wiadomość że hasło jest niepoprawne. Kliknąłem "Nie pamiętam hasła", przeniosło mnie do strony minecraft.net i tam poprosiłem o nowe hasło. Miał do mnie dojść e-mail zawierający link do zresetowania hasła jednak od tygodnia nic nie dostałem. Nie wiem co mam zrobić. Proszę o pomoc

Kupiłeś konto z tanimc, albo z allegro?

• 2 tygodni później...

mozliwe ze stworzyles konto nie z minecrafta tylko microsoft i musisz przez to sie zalogowac

POMOGLEM? ZAZNACZ SERDUSZKO OBOK POSTU POMAGAM W MINECRAFT I DISCORD
Pytania? napisz ponownie. W temacie lub na pv. Zajmuje sie pomoca w skryptach minecraft oraz niektore pluginy. Zarzadzanie serwerem. Pisze wlasne skrypty. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...